2625 Kóspallag, Kóspallag - Nagyirtáspuszta, az erdő közepén

1. helyezett a 4 kóspallagi szállás közül

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag képei

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Egy 4 csillagos szállodától sokkal többet vártam. Szuper a hely, viszont néhány dolog nem éri el a kívánt színvonalat. - a fürdőben régi, kopott a csaptelep
- a zuhanykabin nyeklik
- a zuhanyrózsát tartó rúd kijár a falból
- a mosdó és a zuhanykabin vízköves
- a függöny lyukas
- a vacsoránál a vendégeknek kellett felhívni a személyzet figyelmét, hogy több fogás elfogyott

A szálloda pozitívuma, hogy gyönyörűséges környezetben helyezkedik el, kiváló adottságai vannak.

2088 hasznos szavazat
ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Gyönyörű fekvésű, csupa-fa erdőszéli wellness hotel egy hatalmas zöld rét közepén, a hegyek ölelésében. Friss levegő, távol a város zaja, még a környező falvakon is kívül esik. A környék kiválóan alkalmas kirándulásra, erdőjárásra. Megközelítése tömegközlekedéssel nem egyszerű.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
A hotel elhelyezkedése, felszereltsége és konyhája nagyon jó! A szolgáltatások (wellness) kiváló. A szobák egyszerűek, de kényelmesek. A 4 csillagos minősítés gondolom a szolgáltatások miatt van, de véleményem szerint a tisztaság nem volt igazán 4 csillagosnak megfelelő. Az ételek nagyon finomak és nagy a választék, viszont az árak nagyon magasak.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással érkeztünk a szállodába. Gyönyörű környezet, szép épület, komfortos szobák, átlagosan ízletes vacsora. Azonban lehetne arra figyelni, hogy érkezéskor ne kelljen a fürdőt takarítani egy kisebb felújítás után, és hogy az étteremben ne kényszeredett mosollyal szolgáljanak fel este még akkor sem, ha mi vagyunk az egyedüli vendégek, hiszen erről nem mi tehetünk.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Csodálatos környezet, csend, nyugalom, kedves-udvarias személyzet,finom ételek. A wellness rész lehetne kicsit nagyobb.Sajnos az időjárás nem volt a legjobb, de erről nem a szálloda tehet.Ajánlom annak aki szeret az erdőben túrázni.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Régi vágyam volt eljutni a szállodába, de sajnos elég nagy csalódás volt. A fürdőszobai zuhany szörnyű állapotban van, kopott zuhanycsaptelep, penészedő zuhanytálca. A jakuzzi állapota pedig kritikán aluli, egyszerűen undorítóan mocskos volt. Tisztítás helyett azonban jól telenyomták klórral. De, hogy beszéljünk pozitív dolgokról is: a vacsora fantasztikus és persze remek környezetben van a szálloda.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben helyezkedik el a hotel,aki túrázni szeret,az kielégítheti igényeit. Csodálatos a belső wellnesz tér különleges hangulatú. Nagyon modern felszereltségű az egész hotel,a kinti strand része is kiváló. A személyzet kedves baráti és nagyon segítőkész. Az ellátás ami az étkezést illeti kifogástalan és bőséges, elismerés a szakácsnak és természetes az egész konyhai csapatnak!

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Régóta dédelgetett tervünk valósítottuk meg, amikor két barátnőmmel 3 napot töltöttünk a hotelben. Minden szempontból elégedettek voltunk, az ellátás kitűnő és bőséges, a táj gyönyörű, a személyzet nagyon kedves. Bármikor visszamennék

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Megérkezésünkkor a szoba tele volt hajjal, a klímát nem igazán mertük használni ráférne egy nagy takarítás.A welness és az úszómedence tiszta volt.
A személyzet kedves a programok jók kíváló hely a pihenésre,túrázásra.Ajánlom ismerőseimnek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Gyönyörű környezet és szolgálatkész személyzet fogadott az érkezéskor. Mivel még nem jártunk a hotelben nem ismertük a lehetőségeket, készségesen igazítottak útba. Az étterem kínálata teljesen kielégítő és ízletes volt. A wellness részleg magas színvonalú és változatos. Sokféle sportlehetőséget kínál. Mi nagyon meg voltunk elégedve az ellátással.

Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Kóspallag
2-6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.15-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpárbérléssel, szalonjátékok és pingpong asztal használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 19.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.942,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Vadrózsa Panzió
Érvényes: 2020.08.24-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
Érvényes: 2020.08.24-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Kóspallag környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval