a 34 kőszegi étterem közül

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Arany Strucc Étterem Kőszeg vélemények

2019. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Kőszeg központjában helyezkedik el, a főtéren. Az étterem teraszán (ami, zárt volt) ebédeltünk a családommal. Bőséges adagokat és finom ételeket kaptunk, az árak elfogadhatóak voltak. A kiszolgálással elégedett voltam, de a tisztasággal (mosdó) nem. A hozzá tartozó cukrászda nagyon szép és különleges belülről, de a süteményekből kevés volt a választék. Nem is ettünk itt.
Kiváló 2016. január 1.barátokkal járt itt
Kőszeg főterén található. Kis terasz, bent asztalok és boxok. Teljesen korrekt a hely, semmi flanc, de nem is kell. A kiszolgálás barátságos, egyedi igényeket is megoldanak. Korrekt árak, és finom ételek. Úgy tűnt, hogy sok a törzsvendég, ami nekem mindig szimpatikus...
Kiváló 2014. szeptember 8.barátokkal járt itt
Szerintem ez a legjobb hely Kőszegen, mindenki nagyon kedves volt velünk, az étel meg nagyon finom
Gyenge 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Vendéglátónk véleménye szerint ide érte meg betérni ebédelni, ám ha ez a hely Kőszeg legjobb étterme, inkább az önellátást javaslom választani. Pozitívum: rendelés után gyorsan érkezik a vitathatatlanul nagy adag étel, kifogásaink hallatán nem fogad el borravalót a pincér.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
2014. január 20.a párjával járt itt
A kőszegi Arany Strucc Étterem Kőszeg belvárosában a Fő téren található. Nekünk a hely elsőre kissé sötétnek és hidegnek tűnt, de pozitívan csalódtunk. Mondjuk nem mindegy, hova ülünk, mert az étterem egy részében az étkezés alatt végig zavaróak lehetnek a konyhából kihallatszó zajok.
Arany Strucc Étterem Kőszeg a térképen
9730 KőszegVárkör út 124.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar