TDAnikó

TDAnikó adatlapja

Regisztráció2019.04.23
Utoljára itt2021.02.28

Kiváló 2019. október 18.gyerekekkel járt itt
A családommal anyósom 70. szülinapját ünnepeltük itt. Mi már többször jártunk ebben a Trófeában (családdal, munkatársakkal). Előre bejelentkeztünk. Legalább 10 család valamelyik tagjának itt tartották a szülinapját egyidejűleg. Volt köztük 1 éves, 77 éves és kerek évfordulósok. Bőséges és finom volt a kínálat főételekből és desszertekből is.
Átlagos 2019. november 25., kollégákkal járt itt
Hétköznap, egy céges vacsora keretében jártam itt. Az étel kínálatot kevésnek találtam, az olasz ízeket, amire számítottam, nem kaptam meg. Az általam fogyasztott ételek ízetlenek voltak. A tenger gyümölcseiből alig volt választék. A kiszolgálás kifogástalan volt. Az egész mosdó valamitől nagyon ragadt. Mást vártam ettől a helytől.
Kiváló 2019. április 23.családjával járt itt
Véletlenül fedeztük fel. Éttermet kerestünk egy esti vacsorához, egy kirándulásból haza felé menet. Kívül és belül is tökéletes volt minden! Gyerek sarok, gyors kiszolgálás, bőséges kínálat és adagok, tisztaság, hangulatos, kedves és szimpatikus felszolgálók. Teljesen lenyűgözte a családomat! Minden ismerősünknek ajánlani fogjuk!