Csak mert máshol nem volt hely.

Bécsikapu Étterem K?szegBécsikapu Étterem K?szeg a térképen

Gyenge 2018. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. október 23.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Eredetileg más [moderálva - a szerk.] étterembe szerettünk volna ebédelni, de teltház volt így az utunkba eső első étterembe ültünk be (már ahol volt is hely). Így esett a választás a Bécsikapu Étteremre.
Az étterem kerthelyiségében tudtak nekünk asztalt biztosítani és mivel nagyon éhesek voltunk így maradtunk. Első benyomásra szimpatikus volt számunkra az étterem középkori dekorációja, hangulata. Az asztalnál ülve és jobban körül tekintve a kerthelyiségen viszont már a kezdeti tetszés átcsapott ,,muszáj itt lenni mert éhesek vagyunk” érzésbe.
Csúcsidőben érkeztünk és látszott, hogy az étterem nem rendelkezik kellő számú pincérrel és személyzettel. A szerencsétlen pincérek rohangáltak össze-vissza, mint a mérgezett egerek. A személyzetnek nem volt egyenruhája, egyszerű utcai viseletben dolgoztak. A férfi mosdó állapota egy utolsó kocsmáénál is rosszabb volt. A képek magukért beszélnek.
Az étlapon igaz van allergén táblázat van, de az ételeknél ezek nincsenek feltüntetve.
A rendelés felvételét követően szembesültünk az első negatívummal. A kihozott boros pohár olyan mocskos volt, hogy én még ilyennel nem, hogy étteremben, de még egy falu végi kocsmában sem találkoztam. A leveses csészéről nem mondok semmit, csak a képeket kell nézni.
A szervezettségre utal, hogy a mellettünk lévő asztaltársaság utánunk érkezett de hamarabb kapták meg az ételüket.
További érdekesség, hogy egy nagyobb társaság kikelve magukból reklamáltak a pincérnél, hogy 1,5 órát vártak az ételre, de rájuk sem bagóztak. Ott is hagyták az éttermet, jogosan.
Szerencsére az ételek minőségével nem volt gond.
Az előételnek rendelt erőleves tojással, és a húsleves nagyon finom volt. Szintén nagyon bőséges és finom volt a bécsikapu tál (hátszín, fokhagymás pácolt tarjasteak, csirkemell fűszervajjal, pirított burgonyával) és a vörösboros marhapörkölt.
Zárásként jött a kávé ami ismét tartogatott meglepetést. Két espresso-t kértünk, nem kaptunk hozzá tejszínt és a kihozott csészéken látszott a kapkodás. A csészék oldalán lecsorgó kávé, csészére ragadt kávé zacc volt. A legviccesebb a kávéhoz adott szénsavas ásványvíz volt. Az egyik pohár natúr bubis ásványvizet, míg a másik pohár citromos ízesítésű bubis ásványvizet tartalmazott.
Összességében, az ételek finomak voltak, de az árakat és a színvonalat tekintve az éttermet nem ajánlom senkinek.
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Szörnyű
Bécsikapu Étterem K?szeg - BelsőBécsikapu Étterem K?szeg - MosdóBécsikapu Étterem K?szeg - Étel/italBécsikapu Étterem K?szeg - Étel/italBécsikapu Étterem K?szeg - Étel/italBécsikapu Étterem K?szeg - Étlap/itallapBécsikapu Étterem K?szeg - Étlap/itallapBécsikapu Étterem K?szeg - MosdóBécsikapu Étterem K?szeg - Mosdó

Bécsikapu Étterem további értékelései

2021.10.12a párjával
Szuper jó hely óriási választék szinte minden korosztály részére,nem kellett sokat várni míg kihozzák a rendelést,isteni finom volt ,barátságosak csak ajánlani tudom
2021.08.10gyerekekkel
A várban tett látogatásunk után tévedtünk be az étterembe. Bár ne tettük volna. A pincér az étlapot úgy dobta élénk, ezután már csak bíztunk benne hogy az ételt nem így kapjuk meg. Hosszú várakozás után végre felvették a rendelést, majd ismételt hosszabb várakozás után megkaptuk az italokat. A...
2020.06.25a párjával
Az előzetes információknak megfelelően azt kaptuk, amit vártunk a Bécsikapu vendéglőben, jó adagokat és finom ízeket. Nejem pulyka cordon bluet kért rizzsel és csalamádéval, jómagam velővel töltött bordát rendeltem tartármártással. Mindkét frissensült forrón és gusztusosan tálalva érkezett rövid...
Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2025.06.01-ig