Bécsikapu Étterem Kőszeg
9730 Kőszeg, Rajnis u. 5.

Bécsikapu Étterem Kőszeg a térképen

Bécsikapu Étterem Kőszeg értékelése:

10. helyezett a 28 kőszegi étterem közül
174. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

vadételek ...
magyar, angol, német, olasz, orosz, szlovák
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Zlaty Bazant, Soproni

Bécsikapu Étterem Kőszeg bemutatkozása

Éttermünk Kőszegen a középkori belvárosban, a Jurisics Vár bejárata mellett található. Étlapunkon a hagyományos ételek mellett hal-és vadételeket, vegetáriánus fogásokat, friss salátákat, gyermekmenüket is megtalálhat a betérő kedves vendég. Közkedveltek kétszemélyes tálaink: Forintos Mátyás tál és Jurisics Miklós lakomája. Honlapunkon csoportok részére kiírt menüajánlatokkal várjuk Önöket. Legyen a vendégünk egy finom ebédre/vacsorára és egy jó pohár kőszegi borra!

Bécsikapu Étterem Kőszeg képei

Bécsikapu Étterem Kőszeg vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 25.
Az előzetes információknak megfelelően azt kaptuk, amit vártunk a Bécsikapu vendéglőben, jó adagokat és finom ízeket. Nejem pulyka cordon bluet kért rizzsel és csalamádéval, jómagam velővel töltött bordát rendeltem tartármártással. Mindkét frissensült forrón és gusztusosan tálalva érkezett rövid idő alatt megfelelő mennyiségben.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajánlás alapján választottuk az éttermet- nem bántuk meg. Közvetlenül a Kőszegi vár mellett található az étterem. A kiszolgálás gyors volt. Bécsikapu levest ettünk- nagyon finom laktató, és főleg meleg volt. A második fogás is hamar megérkezett, finoman- melegen- mutatósan. Nekünk minden nagyon ízlett- elégedettek voltunk.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
2ol9 december 6-án jártunk ott. Az étterem igényesen felujitott, nagyon jó volt a kiszolgálás, udvariasak voltak a felszolgálók. A megrendelt ételek finomak voltak, kb. l0 perc várakozás után megkaptuk ebédünket, ami forró volt és mennyei. Köszönet érte a szémélyzetnek.Csak ajánlani tudom másoknak is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Túra után érkeztünk, és éhesek voltunk. Szállásadónk a Várkör Panzió adta a helyet vacsora, és a reggeli elfogyasztására. Kicsit már hűvös volt, ezért beinvitált bennünket egy kedves felszolgáló hölgy. Középkori hangulat fogadott, szépen berendezett étterem résszel.

Bolya TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maga az étterem jó helyen van, hangulatos is, terasza is van. Mi a nagy meleg miatt beültünk az étterembe. Csak ketten voltunk vendégek. Húslevest választottunk, lett volna idejük megmelegíteni, de hidegen kaptuk. A második fogás viszont finom volt. Szarvassült mártással, gombóccal. Kettős érzés van bennem, ezért választottam, hogy nem ajánlanám másoknak.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem igazán jó helyen található a történelmi városközpontban. Két utcáról is van bejárata, hangulatos is és ezzel el is fogytak a jó tulajdonságai. A kiszolgáló személyzet sajnos nem állt a helyzet magaslatán. A legkellemetlenebb persze a felszolgált ételek minősége volt. Itt ettem életem legpocsékabb velős pirítósát. A palacsinták is feledhetők voltak.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szerettünk itt enni.Finomak az ételek.A forintos Mátyás tál,a lovagi tál,és volt még egy,ami egy személyes volt,vitte a primet.Megvoltunk elégedve mindennel.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Bécsikapu étteremnek erénye, hogy középkori hangulatot áraszt, végső soron fő vonzereje a dizájn. És emellett egyes ételek árai. Egyes ételek, mondom, mert van ami, minőséget, mennyiséget egyaránt tekintetbe véve kifejezetten jó vétel, s van, ami nagyon, de nagyon rossz. Nekünk sikerült a két végletbe belenyúlni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eredetileg más [moderálva - a szerk. ] étterembe szerettünk volna ebédelni, de teltház volt így az utunkba eső első étterembe ültünk be (már ahol volt is hely). Így esett a választás a Bécsikapu Étteremre. Az étterem kerthelyiségében tudtak nekünk asztalt biztosítani és mivel nagyon éhesek voltunk így maradtunk.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok ideig tartott, míg észrevettek minket,
folyamatosan szolgálták ki a többi vendéget. Amikor végre sikerült ennünk, igencsak meglepődtünk:
elegendő és ízletes volt mindkét választott ételünk,
és nagy érdemük, hogy igencsak hamar végeztünk. Nem tetszett, hogy kutya is bejöhetett,
miközben észre sem vettek 1-2 vendéget. .

Legnépszerűbb csomagok Kőszegen és környékén
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.01.01.
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Répce Gold
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 35.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2020.12.22.
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.145,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotel wellnessébe, arborétum belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.12.23.
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 10.750 - 15.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.26. - 2021.05.17.
Wolf Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.183,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.06.01. - 2021.03.01.
EMAN Apartmanház
2-3 éjszaka 15.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással
2020.05.26. - 2020.12.20.
Artis Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, kávégép és ásványvíz bekészítéssel, szauna és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.27.
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.758 - 19.368,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2022.01.01.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Vadkert Major
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunás élményfürdő belépőjeggyel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.05. - 2020.12.31.

Szállodák Kőszeg környékén
Wolf Panzió Kőszeg
Caramell Premium Resort Kőszeg
Spirit Hotel Thermal Spa Kőszeg
Szuperakció (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)

Bécsikapu Étterem KőszegX