Mentesen banánosan

Cukrátzda K?szegCukrátzda K?szeg a térképen

Kiváló 2020. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 8.
2019 novemberében nyitott meg - elsőként a kisvárosban - a speciális igények kielégítése érdekében ez a glutén-, laktóz-, tojás- és cukormentes cukrászda. A szeletárak 500-700 Ft körül alakulnak.
Készítenek hagyományos, jó ismert klasszikus süteményeket is "mentes" változatban, pl. mignont csokis, vaníliás és citromos ízben, Eszterházy tortát, méteres tortát, Dobos tortát.
Finomak és mutatósak az idénygyümölcsből, körtéből, málnából készült tortáik. Egész tortát készítenek előzetes rendelésre.
Édes és sós mentes péksüteményeket is készítenek, kakaós csigát, sajtos stanglit, magvas bucit.
Én egy banános-csokis pohárkrémet választottam (650 Ft), ami igazán ízletes, könnyű, finom volt, nagyon ízlett.
A kiszolgálás egy fiatal hölgy személyében barátságos, mosolygós volt.
A Kőszegen tesztelt cukrászdák közül nálam egyértelműen ez volt a nyerő! Viszonylag korán zárnak, csak 17 óráig tartanak nyitva.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Cukrátzda K?szeg - Külső képCukrátzda K?szeg - Étlap/itallapCukrátzda K?szeg - BelsőCukrátzda K?szeg - Étel/italCukrátzda K?szeg - Étel/italCukrátzda K?szeg - Külső kép
Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2025.06.01-ig