Meggyőző hely

Győrvár Tejbolt & Tejivó K?szegGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg a térképen

Kiváló 2019. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. június 9.
A tejivó baromi népszerű műfaj lehetne, ha annyian nyomatnák, mint mondjuk a kínai éttermeket. Megteremtené a kínálat a keresletet.
Nem volt könnyű dönteni, vannak vagány sütijeik, mindenféle megnyerő, bizalomgerjesztő joghurtos gezemice, paninik, többek között padlizsánkrémes vagy kolbászos s még sorolhatnám. Némi dilemmázás után egy mákos rétes mellett döntöttem, ami finom volt és nagyon olcsó, mindössze 230 ft.
A rétesnek inkább 4 pontot adnék, ismerve az 5 pontosakat, de a hely egésze megérdemel ötöt.
Ár / érték arány:Kiváló
Győrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/italGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/italGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - BelsőGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - BelsőGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/ital

Győrvár Tejbolt & Tejivó további értékelései

2020.08.08gyerekekkel
Kőszeg belvárosában, a Fő téren mi is meglátogattuk a Tejivót, ami a tavalyi értékelés óta is népszerűnek tűnik. Engem a budapesti Cs...es hasonló egységeire emlékeztet, bár míg az az évek alatt kissé üzemszerűvé, profi nagy céggé nőtt, addig ez családias, emberi léptékű, barátságos helynek tűnt....
Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2025.06.01-ig