Tejet az egész családnak!

Győrvár Tejbolt & Tejivó K?szegGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg a térképen

Kiváló 2020. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 8.
Kőszeg belvárosában, a Fő téren mi is meglátogattuk a Tejivót, ami a tavalyi értékelés óta is népszerűnek tűnik. Engem a budapesti Cs...es hasonló egységeire emlékeztet, bár míg az az évek alatt kissé üzemszerűvé, profi nagy céggé nőtt, addig ez családias, emberi léptékű, barátságos helynek tűnt.
A beltér színes mozaikjai, geometrikus díszítései, a piros pöttyös bögrék és tányérok, amelyeket akár meg is lehet vásárolni, mind vidám, barátságos hangulatot teremtenek.

A vírus miatti maszkviselés ügyében azonban zavarba jöttünk, kell-e vagy sem, ha igen, akkor hogyan együnk-igyunk, de ha nem, akkor miért van kiírva elég feltűnően? Most így utólag már megvilágosodtam én is, a pultnál a rendelésnél lehet célszerű, aztán amikor ülünk az asztaloknál, már levehető... de tényleg már nem is tudja az ember, mit és hogyan csináljon okosan.

A családom tagjai eléggé szét voltak esve, elég nehezen döntöttük el, ki mit kér, ezért sikerült ötünknek 4 részletben leadni a rendelést, amit a pultos hölgy egykedvűen fogadott, úgy tűnt, van már rutinja gyerekes családokban avagy a bizonytalankodó vásárlókban. A péksütik vélhetően a szomszédos Zalaco pékségből származnak. A tejtermékek pedig a Győrvári Tejüzemből érkeznek, amely Vas és Zala megye határán fekvő alig 600 fős település határában található.

Ettünk akciós retró húsos melegszendvicset lapka sajttal (195 Ft!! féláron), fetasajtos levélkét (125 Ft), kakaós csigát (139 Ft), mini csigát (kimérve dekára), ittunk cappuccinot (390 Ft), hosszú kávét (390 Ft), forró csokit (590 Ft), kakaót, és csoki turmixot csokifagyival (850 Ft). Nekem nagyon tetszettek a gyümölcsös tejebrizsek is, amelyeket elvitelre is lehet kérni, de már nem volt hozzá gyomor-kapacitás.

A rendelés és fizetés a pultnál történik - lehet bankkártyával is -, de az ételeket, italokat felszolgálják az asztalnál. Klassz hely, nem is drága, ajánlom!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Győrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Külső képGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Külső képGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Külső képGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - BelsőGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - BelsőGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/italGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/italGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/italGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étlap/itallapGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - BelsőGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/italGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/italGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/italGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - BelsőGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/italGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Étel/italGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - BelsőGyőrvár Tejbolt & Tejivó K?szeg - Belső

Győrvár Tejbolt & Tejivó további értékelései

2019.06.09családjával
A tejivó baromi népszerű műfaj lehetne, ha annyian nyomatnák, mint mondjuk a kínai éttermeket. Megteremtené a kínálat a keresletet. Nem volt könnyű dönteni, vannak vagány sütijeik, mindenféle megnyerő, bizalomgerjesztő joghurtos gezemice, paninik, többek között padlizsánkrémes vagy kolbászos s...
Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2025.06.01-ig