Kenyeret süt a pék

Soproni Sütöde K?szegSoproni Sütöde K?szeg a térképen

Kiváló 2020. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 7.
A Kőszeg legjobb pékségeként számon tartott Sütöde a Fő térről nyíló egyik utcában található. Vas megye első magánpékségét a Soproni család alapította 1986-ban, Kőszegen. 1993-ban megvásárolták Csepregen az egykori sütőipari vállalati üzemet, így Csepregi Pékség néven is emlegetik őket. A "termelés", azaz a pékáruk, kenyerek előállítása, sütése ebben az üzemben koncentrálódik, a kőszegi egységben ma már csak árusítanak. A facebook oldaluk szerint közel 50 féle terméket készítenek.
Érdekesség, hogy a megyében 9 mozgóárusító autójuk szolgálja ki a környező településeket.

Az üzletbe belépve nagyon finom kenyérillat áradt szét. Helyben is le lehet ülni a beltéri asztaloknál, de a többség elvitelre vásárol. Én a túrós és sajtos pogácsák közül válogattam 3-3 db-ot, 70 Ft, illetve 145 Ft volt darabjuk.
Készítenek még fonott kalácsot, túrós rétest, lekváros buktát, mákos búrkiflit, teljes kiőrlésű kakaós csigát, és persze többféle házias küllemű kenyeret, melyek díjat is nyertek.
Gyors, barátságos kiszolgálás. Kedvező árak.
Ár / érték arány:Kiváló
Soproni Sütöde K?szeg - BelsőSoproni Sütöde K?szeg - Külső képSoproni Sütöde K?szeg - Külső képSoproni Sütöde K?szeg - Külső képSoproni Sütöde K?szeg - Belső

Soproni Sütöde további értékelései

2019.06.09családjával
A Soproni sütődében vettem ezt meg azt, szokás szerint, péksüteményeket, melyek nem volt rosszak, de kiugróak sem. (Az egyik tökmagos tekercs volt a másik tepertős pogácsa, 190 illetőleg 135 forintért) Ugyanakkor mielőtt távoztunk volna, megláttam, hogy van egy díjnyertes kenyerük, a...
Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2025.06.01-ig