Jó fagyi

Stella Fagyizó K?szegStella Fagyizó K?szeg a térképen

2019. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. június 9.
A Stella fagyizó Kőszeg történelmi levegőjű, középkori hangulatú festői központjában működik.
A fagyik ránézésre felhabosítottak, van, ami egyértelműen színezékes, de az eper bizalomgerjesztőnek tűnt, finom is volt, megérdemel négy pontot.
Vélhetően a zöld almára nem tudtam volna ennyit adni.
A fagyi állagra megnyerő volt, nem túl édes és nem éreztem benne szintetikus aromát. Az adag nagy, az ár (250 ft /gombóc) kedvező.
Stella Fagyizó K?szeg - Külső képStella Fagyizó K?szeg - Külső képStella Fagyizó K?szeg - Étel/italStella Fagyizó K?szeg - Étel/italStella Fagyizó K?szeg - Egyéb

Stella Fagyizó további értékelései

2022.04.17gyerekekkel
Kis tábla hirdeti a fagyispult tetején,hogy bizony 2022-ben ne akarjon itt senki kártyával fizetni. A kiszolgálás sem kompenzálja ezt a tényt,és a fagyi is csak azt a célt szolgálja,hogy elfogyasszuk séta közben.
2020.08.09gyerekekkel
Kőszegen legalább 5 helyen ettünk fagyit, ezek alapján családunk a Stella fagylaltjait találta a legfinomabbnak. Azért nem ütötte meg ez sem a csúcskategóriát, legalábbis az én értékítéletem szerint, ezt le kell, hogy szögezzem az elején. Állagra, szemrevételezés és kóstolás alapján egyetértek az...
Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2025.06.01-ig