Kebab - pizza - hamburger

Szulejmán Gyorsétterem K?szegSzulejmán Gyorsétterem K?szeg a térképen

Átlagos 2020. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 7.
A Fő tér egyik saroképületében található, kiülős teraszos gyorsétterem. A kínálat 3 fő eleme: a pizza, a hamburger és a kebab.
A pizzákat 25 féle feltéttel, 2 méretben készítik. Átlagos küllemű, kerek, kissé vastag tésztájú pizzák, de frissen sülnek. A burgerek húspogácsája kommersz jellegű, nem kézműves kivitel és minőség, de jó nagyok. A kebab, illetve dürüm (tortillába töltve) szintén emberes, 2-kezes adag, de a hús szárazkás, jellegtelen.
Összességében átlagos ízek, közepes árfekvésben, olcsónak egyáltalán nem mondanám a helyet. Kis méretű gombás pizzát (28 cm átmérő, 1150 Ft), tejfölös-fokhagymás pizzakenyeret (890 Ft/ bár az étlapon 790 Ft-os ár szerepel), kebabot (1000 Ft) és sajtburgert ettünk (1100 Ft). Bár direkt kértük, hogy mustár ne kerüljön a burgerbe, mégis kaptunk bele, de kérésre orvosolták, cserélték.
A 0,5 l-es palackos üdítők egységára 400 Ft.
A beltér egyszerű, dísztelen. Tisztaság so-so. WC nincs, csak egy kézmosó.
Összességében átlagos, közepes színvonalú hely, semmi kiemelkedőt nem tapasztaltunk. A kiszolgálás elég lassú volt, ahhoz képest, hogy egy gyorsétteremről van szó.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Szulejmán Gyorsétterem K?szeg - EgyébSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - EgyébSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - Külső képSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - Külső képSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - Étlap/itallapSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - Étlap/itallapSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - BelsőSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - BelsőSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - Étel/italSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - Étel/italSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - Étel/italSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - Étel/italSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - Étel/italSzulejmán Gyorsétterem K?szeg - Belső

Szulejmán Gyorsétterem további értékelései

2017.05.09a párjával
Kétszer jártam a helyen, mindkétszer hamburgert ettem sült krumplival. Nagyon finom volt. Az étterem tele volt, mégsem kellett túl sokat várni. A pizzatészta helyben készül, és a hamburger husi is. Legalábbis ezeket láttam, hogy ott készítik és sütik. A kiszolgáló kedves volt és barátságos. Van...
Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2025.06.01-ig