Gasztro angyal: Áprilisi kirándulás Kőszegre - Hotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg értékelése
1. helyezett a 28 kőszegi szállás közül

Áprilisi kirándulás Kőszegre

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Barátnőimmel látogattunk el április 12-én Kőszegre és a centrumban lévő Irottkő Hotelben szálltunk meg.
Fantasztikus kilátással a főtérre helyezkedtek el a szobáink ami rögtön elvarázsolt minket. A szobák berendezése egyszerű, de tiszta, és minden megtalálható amire szükség van.
Tetszett, hogy a hotel egyéb helyiségeiben gyönyörű régi bútorokkal, tárgyakkal lehetett találkozni.
A wellnes részleg szűkös, de a hotelnek nem ez a fő profilja.
A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész.
A reggeli és a vacsora szinvonala megfelel a három csillagos szinvonalnak.

Étkezés:

Áprilisi kirándulás Kőszegre - Hotel Írottkő Kőszeg

Szeretnéd követni Gasztro angyal felhasználót?    Igen

Hotel Írottkő Kőszeg
9730 Kôszeg
Fő tér 4.

2019. szeptember 9.
A főtéren elhelyezkedő szálloda jobb helyen nem is lehetne. Hatalmas, szép hallját körül ölelik az emeleti folyosók, ahonnan a szobák nyílnak. Tiszta szoba, ár-értékarányban megfelelő, étkezés kielégítő. A folyosók megvilágítása elég hiányos (a zárnyílást sem könnyű megtalálni).A szoba...

2019. július 25.
Az tetszett, hogy az "Édes kettes" csomagon belül, amikor visszaértünk egy kellemes gyalogtúráról, az ágyunk fel volt díszítve szív alakban kirakott rózsaszirmokkal, és az asztalon egy üveg pezsgő várt bennünket. Amin javítani lehetne: A hőmérséklettel éppen szerencsénk volt, de egy...

2019. április 27.
Sűrűn visszatérek, mert ár-értékaránya megfelelő, mert családias, tisztaság is rendben van, udvarias a recepció, a személyzet, a pincérek is. Kőszeg központjában van a szálloda, csendes forgalommentes téren, Kőszeg legszebb helyén, a csodálatos - városkép meghatározó - 1800-as évek végén épült...

Hotel Írottkő, Kőszeg kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi színkavalkád (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-10-30
 - Meghitt karácsony Kőszegen (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi büfévacsorával és karácsonyi műsorral, meglepetés bekészítéssel, vezetett városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-25
 - Szilveszteri kavalkád (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, szórakoztató programokkal, pezsgő koccintással, tombolával, vezetett városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-01