Hotel Írottkő Kőszeg ★★★

1. helyezett a 28 kőszegi szállás közül
41. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1053 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Írottkő Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú város belvárosának romantikus főterén található. A megszépült, felújított Hotel Írottkő 50 szobájának mindegyike fürdőszobás, telefonnal, színes televízióval, rádióval és minibárral felszerelt.

Hotel Írottkő Kőszeg képei

Hotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
2018 után második alkalommal jártunk itt és változatlanul nem csalódtunk. Kőszeget és környékét látni kell, írta itt valaki és ezt csak azzal egészíteném ki, hogy nem is egyszer. . . És még maradt pár apróság, amire most sem jutott időnk. Nem gond, majd jövőre.
Válasz az értékelésre - 2019. október 29.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy pihenésük helyszínéül kis városunkat Kőszeget, s szállodánkat választották. Köszönjük szépen észrevételeit, amelyet továbbítunk illetékes kollégáinknak. Szeretettel várjuk Önöket a jövőben!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
A környék bejárására ideális kiinduló pont a városközpontban lévő Hotel Írottkő. Maga a központ is kínál látnivalót, de ha messzebb menne a vándor, ottvannak a kölcsönözhető bicajok. A túra végén pedig lehet menni a welnessbe lazulni. A szoba semmi különös, de aminek benne kell lennie az bennevan és teljesen rendben is van. Amivel viszont elégedetlen voltam: az étkezés.
Válasz az értékelésre - 2019. október 9.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy szállodánkat választották kirándulásiak kiindulópontjának, valamint, hogy másoknak is szívesen ajánlana bennünket. Étkezéssel kapcsolatos észrevételeit továbbítjuk éttermünk felé, hogy legközelebb jobban megállapítható legyen az étel, amelyet fogyasztanak.

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A főtéren elhelyezkedő szálloda jobb helyen nem is lehetne. Hatalmas, szép hallját körül ölelik az emeleti folyosók, ahonnan a szobák nyílnak. Tiszta szoba, ár-értékarányban megfelelő, étkezés kielégítő. A folyosók megvilágítása elég hiányos (a zárnyílást sem könnyű megtalálni). A szoba hiányossága, hogy nincs szúnyogháló az ablakokon, ami fontos lenne, mert klimatizálva sincs.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 17.
Kedves Vendégünk!
Boldogsággal tölt el Bennünket, hogy minket választottak pihenésük eltöltéséhez. Apróbb észrevételeit megfogadjuk, s a közel jövőben dolgozni fogunk rajta, hogy ezen hibákat elkerüljük. Városunk műemlék épületeit is folyamatosan újítják fel, hogy még szebb pompában tűnhessen a látogató szeme elé.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
Az tetszett, hogy az "Édes kettes" csomagon belül, amikor visszaértünk egy kellemes gyalogtúráról, az ágyunk fel volt díszítve szív alakban kirakott rózsaszirmokkal, és az asztalon egy üveg pezsgő várt bennünket. Amin javítani lehetne: A hőmérséklettel éppen szerencsénk volt, de egy kánikulás időszakban a klíma elkelne a szobákba.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 19.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük részletes értékelését! Észrevételeit továbbítjuk kollégáink felé, hogy vendégeink igényeit még jobban ki tudjuk elégíteni.
Reméljük, legközelebb is nálunk töltik a pihenésükre szánt időt!
Varga Virág (Hotel Írottkő)

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Sűrűn visszatérek, mert ár-értékaránya megfelelő, mert családias, tisztaság is rendben van, udvarias a recepció, a személyzet, a pincérek is. Kőszeg központjában van a szálloda, csendes forgalommentes téren, Kőszeg legszebb helyén, a csodálatos
- városkép meghatározó - 1800-as évek végén épült neogótikus templommal szemben.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Barátnőimmel látogattunk el április 12-én Kőszegre és a centrumban lévő Irottkő Hotelben szálltunk meg. Fantasztikus kilátással a főtérre helyezkedtek el a szobáink ami rögtön elvarázsolt minket. A szobák berendezése egyszerű, de tiszta, és minden megtalálható amire szükség van. Tetszett, hogy a hotel egyéb helyiségeiben gyönyörű régi bútorokkal, tárgyakkal lehetett találkozni.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
A hotel kiváló helyen van, Kőszeg központjában. A személyzet udvarias, segítőkész. A szoba kényelmes, tiszta. Van minibár, hajszárító! Reggeli, vacsora minden igényt kielégít, a személyzet segítőkész, figyelmes. A wellness szépen felújított, nagyon jók a szaunák. A jacuzzi szuper, de szerintem ennyi embernek kevés, egyik este szinte sorszámot kellett húzni.
Válasz az értékelésre - 2019. április 18.
Kedves Veronika! Köszönjük szépen levelét, kedves szavait. Örömmel olvastunk, hogy elégedettek voltak szállodánk szolgáltatásaival, kollégáink segítőkészségével, és a mi kis városunkkal. Reméljük, legközelebb is minket választanak, hogy ismét vendégeink között üdvözölhetjük majd Önöket!
Tafferner Krisztina (Hotel Írottkő)

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Most voltunk a Hotel Írottkőben, nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamennénk. Egyetlen egy kifogás, hogy az ágy az túl puha, gerincműtöttnek nem igazán jó. Máskor a külön fizetést azt amikor az ember időpontot foglal jó lenne, ha tudomásunkra hoznák. Nem mindig figyeli az ember az apróbetűs részt. A táj az csodálatos. Nagyon sokat kirándultunk,

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Nagyon családias, kedves szálloda az Írottkő Kőszegen. Már többször visszatértünk ide. Legjobb volt akkor, amikor a templommal szemben, a főtérre nyílott a kilátás, csak felkeltünk és "moziztunk", néztük a közlekedő embereket, a zajló életet. A kisváros hangulata egyedülálló, az üzletekben kedvesek, ráérősek az emberek.
Válasz az értékelésre - 2019. február 7.
Kedves Csizmazia Gertrúd! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk véleményét és tapasztalatait. Nagy örömünkre szolgál, hogy visszatérő vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. Köszönjük a kedves szavakat és a pozitív értékelést. A jövőben is igyekezni fogunk, hogy vendégeink igényeit maximálisan ki tudjuk elégíteni és Önökhöz hasonlóan elégedetten távozzanak szállodánkból és térjenek vissza újból.
Rátzné Hütter Szilvia (Hotel Írottkő)

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16.
Azzal kezdeném ami tetszett: a kilátás az ablakból a templomra és a térre. Ami jól volt a fütés és az ágy. És ami sajnos rossz volt a pénteki vacsora. Lencse gulyás levesen kívül sajnos a többi szinte ehetetlen volt - a megkóstolásuk után el kellett meni máshova megvacsorázni - a sült sertés hús ki volt szárítva és rosszul volt fölvágva úgy hogy késsel csak szétszaggatni lehetett, a csirke ízét nem lehetett azonosítani na és a deszert, szilvásgombóc - máélyfagyasztott termékböl.
Válasz az értékelésre - 2018. december 20.
Sajnálattal olvastuk tapasztalatit. Észrevételeit jelezni fogjuk konyhafőnökünknek. A jövőben még jobban fogunk igyekezni, hogy vendégeink igényeit maximálisan ki tudjuk szolgálni és pozitív élményekkel térjenek haza szállodánkból.

Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és bőrfiatalító peeling keverék használattal, wellness- és szauna törölköző bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
2019.12.26. - 2019.12.28.
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 5.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 16.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, masszázzsal
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kőszeg
6 nap/5 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kerékpár bérléssel, masszázzsal, bőrfiatalítő peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 22.500 - 27.225,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2019.12.20. - 2019.12.27.
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.30-ig
La Maison du Calme
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 6.950 - 7.450,- Ft/fő/éj között: Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.29-ig
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Kőszeg környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Félpanziós akció teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

KőszegX