Hotel Írottkő Kőszeg ★★★

Hotel Írottkő Kőszeg értékelése:

1. helyezett a 30 kőszegi szállás közül
25. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Hotel Írottkő Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú város belvárosának romantikus főterén található. A megszépült, felújított Hotel Írottkő 50 szobájának mindegyike fürdőszobás, telefonnal, színes televízióval, rádióval és minibárral felszerelt.

NTAK szálláshely azonosító: SZ19000069

NTAK szálláshely azonosító: SZ19000069

Hotel Írottkő Kőszeg képei

Hotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 4.
A személyzet rendkívül kedves és rugalmasan megold mindent. A szálloda a főtéren van szuper környezetben. Az étkezés változatos és ízletesek a fogások. Köszönjük, hogy itt pihenhettünk!
Válasz az értékelésre - 2020. november 6.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy pihenésük eltöltésére szállodánkat választották. Örömmel olvastuk kedves szavait, amelyet továbbítunk munkatársaink felé.

Reméljük a jövőben viszont köszönthetjük újra Önöket!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 20.
Egy pihentető hétvégét töltöttünk az Írottkő Hotelben, Kőszegen. A kis történelmi város látnivalóit, csodálatos épületeit megkoronázta a főtéren tartott kétnapos Orsolya napi vásár, amelyet órákon keresztül élvezettel jártunk be. A szálloda wellness-részlegében tökéletes kikapcsolódásban volt részünk! A szálloda konyhája is kedvünkre való volt!
Válasz az értékelésre - 2020. október 22.
Kedves Vendégünk!

Nagy öröm számunkra, hogy szállodánkat ás szolgáltatásainkat választották pihenésük eltöltésére. Kedves szavaikat örömmel továbbítjuk kollégáink felé. Reméljük a jövőben viszont köszönthetjük Önöket!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 5.
Meg voltam elégedve aránylag mindennel,az ágy hagy némi kívánnivalót.
Sajnos a két matrac folyamatosan szétcsúszott és középen hatalmas rés keletkezett amibe többször is belecsúsztunk.Ettől eltekintve meg voltam elégedve és máskor is szeretném igénybe venni a szolgáltatásukat.
Válasz az értékelésre - 2020. október 7.
Kedves Vendégünk!

Örömünkre szolgál, hogy szállodánkat és szolgáltatásainkat választották. Észrevételeit továbbítjuk kollégáink felé. Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket!

Juca TOP szállásértékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 1.
Központi helyen, a város főterén, szemben a csodálatos Jézus Szíve templommal helyezkedik el a hotel. Ráférne egy felújítás, de alapvetően jó állapotban van. Nem kánikulában jártunk ott, de valószínűleg a klíma nagyon hiányzott volna ha akkor megyünk. Barátságos figyelmes a személyzet, kézségesek, a tisztaság is megfelelő.
Válasz az értékelésre - 2020. október 6.
Kedves Vendégünk!

Nagy öröm számunkra, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Kedves szavait örömmel továbbítjuk kollégáink felé. Reméljük a jövőben újra köszönthetjük Önöket!

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Az kényelem és a szolgáltatás azért csak 4-es, mert nyáron voltunk és a nagy melegben egy légkondicionáló jól jött volna a szobákban, a Wellness részlegben pedig jó lenne, ha a hely engedné egy hidegebb vizű kis úszómedence (8*3 m méretű kár jó lenne) is.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 31.
Kedves Vendégünk!

Nagyra értékeljük, hogy szállodánkat választották pihenésük eltöltésére. Szállodánk szobái nem légkondicionáltak, ellenben recepciónkon lehetőség van ventilátor térítésmentes igénylésére. Észrevételeit wellness részlegünkkel kapcsolatban továbbítjuk illetékes kollégáink felé.

Reméljük a jövőben újra köszönthetjük Önöket!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6.
Nagyon tiszta szálloda, kedves személyzet. Szoba felszereltsége kiváló, étkezés szuper. Wellnes részleg nagyon jó, sok szauna. Kőszeg Fő téren központi helyen van a szálloda, mely nagyon csendes kiváló pihenésre.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 7.
Kedves Vendégünk!

Örömmel tölt el bennünket, hogy szálláshelyünket választották pihenésük eltöltésére. Pozitív visszajelzését továbbítjuk kollégáink felé is. Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket!

Értékelt: 2020. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben, jó körülmények között töltöttük a négy napot. A szálloda nem rendelkezik légkondicionáló berendezéssel ezért a nyári melegben csak nyitott ablak mellett lehetett aludni. Amivel nem is lenne gond, ha a téren nem folyamatosan üzemelnének a szökőkutak. A város központjában ez nagyon hangulatos, de pihenni vágyó vendégként nem örültünk a folyamatos működésének.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 6.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük eltöltésére. Szállodánk recepcióján a nyári melegben van lehetőség ventilátor térítésmentes igénylésére. A városban található szökőkutakat nem szállodánk üzemelteti, így az ezzel járó kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük. Reméljük viszont köszönthetjük Önöket!

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi nyaralásunk helyszínéül választottuk ezt a szállodát. Kőszeg egy szeretetreméltó kisváros, gyönyörű házak és utcák, békés, nyugodt hangulat, de számos programlehetőséggel és látnivalóval a környéken. Összességében pozitív a véleményem, és jó szívvel ajánlom a hotelt, de azért volt pár csalódást okozó, negatív tapasztalásom is.

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kőszeg rendkívül hangulatos nyugodt kisváros. A szálloda elhelyezkedése tökéletes. Kedvesek az alkalmazottak,remek a konyha és a választék. Talán a wellnes részleget kellene bővíteni,kicsi a medence,ha sok a vendég. Nem a szálloda hibája,de a Főtérről nagyon felhallatszik a zaj. Nem lenne szabad megengedni a gépkocsiforgalmat.
Válasz az értékelésre - 2020. július 13.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy szállodánkat választották pihenésük eltöltésére. Kedves szavait kollégáink felé is tolmácsoljuk. Boldogsággal töltene el Bennünket, ha következő kikapcsolódási helyszínként is minket választatnának.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már régóta szerettünk volna eljutni ebbe a szállodába,most végre sikerült hála a Szállásvadász-nak. Az előzetes információk és választásoknak megfelelő szobát kaptunk ami kifogástalan volt tisztáságilag. Az étkezés is rendben volt mi félpanziót választottunk mert egész nap kirándultunk a Városban és Környékén és ez számunkra nagyon megfelelt.
Válasz az értékelésre - 2020. július 8.
Kedves Vendégünk!

Nagyon nagy öröm számunkra, hogy a pihenésük eltöltésére szállodánkat választották. Kőszeg városa minden évszakban lenyűgöző látványt nyújt, így nagy szeretettel várjuk Önöket az őszi időszakban is!

Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és bőrfiatalító peeling keverék használattal, wellness- és szauna törölköző bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi büfévacsorával és karácsonyi műsorral, meglepetés bekészítéssel, vezetett városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Benedict Hotel Kőszeg
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 16.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.03-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 41.017 - 86.591,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
3 nap/2 éjszaka 12.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 14.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.333 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.14. - 2021.11.26.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 53.770,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, szórakoztató programokkal, pezsgő koccintással, tombolával, vezetett városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.

Szállodák Kőszeg környékén
Wolf Panzió Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szilveszter (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

KőszegX