Hotel Írottkő Kőszeg ★★★

Hotel Írottkő Kőszeg értékelése:

1. helyezett a 28 kőszegi szállás közül
50. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hotel Írottkő Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú város belvárosának romantikus főterén található. A megszépült, felújított Hotel Írottkő 50 szobájának mindegyike fürdőszobás, telefonnal, színes televízióval, rádióval és minibárral felszerelt.

Hotel Írottkő Kőszeg képei

Hotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A főtéren elhelyezkedő szálloda jobb helyen nem is lehetne. Hatalmas, szép hallját körül ölelik az emeleti folyosók, ahonnan a szobák nyílnak. Tiszta szoba, ár-értékarányban megfelelő, étkezés kielégítő. A folyosók megvilágítása elég hiányos (a zárnyílást sem könnyű megtalálni). A szoba hiányossága, hogy nincs szúnyogháló az ablakokon, ami fontos lenne, mert klimatizálva sincs.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 17.
Kedves Vendégünk!
Boldogsággal tölt el Bennünket, hogy minket választottak pihenésük eltöltéséhez. Apróbb észrevételeit megfogadjuk, s a közel jövőben dolgozni fogunk rajta, hogy ezen hibákat elkerüljük. Városunk műemlék épületeit is folyamatosan újítják fel, hogy még szebb pompában tűnhessen a látogató szeme elé.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
Az tetszett, hogy az "Édes kettes" csomagon belül, amikor visszaértünk egy kellemes gyalogtúráról, az ágyunk fel volt díszítve szív alakban kirakott rózsaszirmokkal, és az asztalon egy üveg pezsgő várt bennünket. Amin javítani lehetne: A hőmérséklettel éppen szerencsénk volt, de egy kánikulás időszakban a klíma elkelne a szobákba.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 19.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük részletes értékelését! Észrevételeit továbbítjuk kollégáink felé, hogy vendégeink igényeit még jobban ki tudjuk elégíteni.
Reméljük, legközelebb is nálunk töltik a pihenésükre szánt időt!
Varga Virág (Hotel Írottkő)

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Sűrűn visszatérek, mert ár-értékaránya megfelelő, mert családias, tisztaság is rendben van, udvarias a recepció, a személyzet, a pincérek is. Kőszeg központjában van a szálloda, csendes forgalommentes téren, Kőszeg legszebb helyén, a csodálatos
- városkép meghatározó - 1800-as évek végén épült neogótikus templommal szemben.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Barátnőimmel látogattunk el április 12-én Kőszegre és a centrumban lévő Irottkő Hotelben szálltunk meg. Fantasztikus kilátással a főtérre helyezkedtek el a szobáink ami rögtön elvarázsolt minket. A szobák berendezése egyszerű, de tiszta, és minden megtalálható amire szükség van. Tetszett, hogy a hotel egyéb helyiségeiben gyönyörű régi bútorokkal, tárgyakkal lehetett találkozni.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
A hotel kiváló helyen van, Kőszeg központjában. A személyzet udvarias, segítőkész. A szoba kényelmes, tiszta. Van minibár, hajszárító! Reggeli, vacsora minden igényt kielégít, a személyzet segítőkész, figyelmes. A wellness szépen felújított, nagyon jók a szaunák. A jacuzzi szuper, de szerintem ennyi embernek kevés, egyik este szinte sorszámot kellett húzni.
Válasz az értékelésre - 2019. április 18.
Kedves Veronika! Köszönjük szépen levelét, kedves szavait. Örömmel olvastunk, hogy elégedettek voltak szállodánk szolgáltatásaival, kollégáink segítőkészségével, és a mi kis városunkkal. Reméljük, legközelebb is minket választanak, hogy ismét vendégeink között üdvözölhetjük majd Önöket!
Tafferner Krisztina (Hotel Írottkő)

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Most voltunk a Hotel Írottkőben, nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamennénk. Egyetlen egy kifogás, hogy az ágy az túl puha, gerincműtöttnek nem igazán jó. Máskor a külön fizetést azt amikor az ember időpontot foglal jó lenne, ha tudomásunkra hoznák. Nem mindig figyeli az ember az apróbetűs részt. A táj az csodálatos. Nagyon sokat kirándultunk,

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Nagyon családias, kedves szálloda az Írottkő Kőszegen. Már többször visszatértünk ide. Legjobb volt akkor, amikor a templommal szemben, a főtérre nyílott a kilátás, csak felkeltünk és "moziztunk", néztük a közlekedő embereket, a zajló életet. A kisváros hangulata egyedülálló, az üzletekben kedvesek, ráérősek az emberek.
Válasz az értékelésre - 2019. február 7.
Kedves Csizmazia Gertrúd! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk véleményét és tapasztalatait. Nagy örömünkre szolgál, hogy visszatérő vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. Köszönjük a kedves szavakat és a pozitív értékelést. A jövőben is igyekezni fogunk, hogy vendégeink igényeit maximálisan ki tudjuk elégíteni és Önökhöz hasonlóan elégedetten távozzanak szállodánkból és térjenek vissza újból.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16.
Azzal kezdeném ami tetszett: a kilátás az ablakból a templomra és a térre. Ami jól volt a fütés és az ágy. És ami sajnos rossz volt a pénteki vacsora. Lencse gulyás levesen kívül sajnos a többi szinte ehetetlen volt - a megkóstolásuk után el kellett meni máshova megvacsorázni - a sült sertés hús ki volt szárítva és rosszul volt fölvágva úgy hogy késsel csak szétszaggatni lehetett, a csirke ízét nem lehetett azonosítani na és a deszert, szilvásgombóc - máélyfagyasztott termékböl.
Válasz az értékelésre - 2018. december 20.
Sajnálattal olvastuk tapasztalatit. Észrevételeit jelezni fogjuk konyhafőnökünknek. A jövőben még jobban fogunk igyekezni, hogy vendégeink igényeit maximálisan ki tudjuk szolgálni és pozitív élményekkel térjenek haza szállodánkból.

2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Barátságos és szívélyes volt a csoport fogadása. Minden felmerült kérdésünkre készséges választ és azonnali megoldást kaptunk. A csoport minden tagja a legnagyobb elismeréssel beszélt a hotelben tapasztaltakról. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki jól akarja érezni magát ebben a szépséges, vendégszerető városban.
Válasz az értékelésre - 2018. november 7.
Köszönjük a kedves szavakat és a maximális értékelést. Örömmel olvastuk, hogy csoportjuk minden tagja elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival és személyzetünk munkájával. A jövőben is igyekszünk mindent megtenni, annak érdekében, hogy vendégeink pozitív élményekkel térjenek haza szállodánkból és ilyen kiváló értékelést kaphassunk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Az Hotel elhelyezkedése a városban és az eredeti építészeti kialakítása tetszett. A szobák berendezése vegyesen felújított és berendezett, látszott a megmaradó régi. A félpanziós ellátás jó volt, kaptunk egy gasztronómiailag kiváló elkészítésű
marhaszeletet, meggymártásban, krumplipürével. Hibátlan volt.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 30.
Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét. Örömmel olvastuk, hogy összességében elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. A jacuzzi cseréje, illetve egy új kiépítése már folyamatban van, hamarosan megkezdődnek a munkálatok. A parkolási engedély kiadásához szükséges a kaució letétele, melyet elutazáskor a kártya leadását követően természetesen visszaadunk, a parkolási díj ezen felül külön fizetendő, akár távozáskor a többi igénybe vett szolgáltatással együtt.

Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi büfévacsorával és karácsonyi műsorral, meglepetés bekészítéssel, vezetett városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.25.
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 26.650,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.17-ig
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.476 - 6.472,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.14-ig
Onyx Luxury Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 9.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 16.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.08-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.520 - 15.808,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.813 - 15.803,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig

Szállodák Kőszeg környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Félpanziós akció (1 éjtől)

KőszegX