Hotel Írottkő Kőszeg ★★★

Hotel Írottkő Kőszeg értékelése:

1. helyezett a 29 kőszegi szállás közül
40. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Hotel Írottkő Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú város belvárosának romantikus főterén található. A megszépült, felújított Hotel Írottkő 50 szobájának mindegyike fürdőszobás, telefonnal, színes televízióval, rádióval és minibárral felszerelt.

Hotel Írottkő Kőszeg képei

Hotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
A szálloda igazán tökéletes helyen van, Kőszeg központjában és ez a legnagyobb erénye. A személyzet körültekintő és kedves volt, mind a recepciónál, mind a bárban, mind az étkezéseknél. Ami fejleszthető: legyen megfelelő erősségű Wi-Fi a szobákban is, illetve a hűtőszekrény ne "hangoskodjon" a szobában.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
A karácsonyt töltöttük itt (3 éjszakát, 2 felnőtt és 1 gyerek), ebben a hangulatos hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat! A személyzet udvarias és figyelmes, a szoba tiszta, az ételek minősége is kifogástalan volt. A jacuzzi szuper! Hangulatos az egész város, a szálloda is tökéletes kiindulópont kisebb, vagy nagyobb sétákhoz, túrákhoz.
Válasz az értékelésre - 2020. január 8.
Kedves Vendégünk!

Örömünkre szolgál, hogy a meghitt ünnepeket is szállodánkban, valamint városunkban töltötték el. Kőszeg igazi mese város, rejtett utcácskáival hamar belopja magát vendégeink szívébe. Egy kiadós séta, túra után pedig egy jól eső felfrissülést kínálunk megfáradt vendégeinknek. Örülünk, hogy nálunk jártak.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda összes személyzetének kedvessége,a kiváló konyha a családias hangulat,mind felejthetetlenné tette az itt töltött 3 napot. A szálloda elhelyezledése, közvetlen a Fő téren, a hangulatos kisváros,az itt lakó emberek kedvessége,segitőkészsége döbbenetes volt. Mintha meseországban jártunk volna. Feltétlen vissza jövünk. Csak köszönet mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. december 11.
Kedves Vendégünk!

Örömünkre szolgál, hogy ennyire elégedettek voltak szállodánk szolgáltatásaival és személyzetével.

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket!

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többedszer jártam itt,megvoltam elégedve, szokásos színvonal a tisztaság , szolgáltatás, étterem terén. Udvarias a személyzet, a recepció, a szálloda fekvése kiváló. A téren zengő harang szólhatna jó pár decibellel halkabban, így nem hallatszana be a szobákba, és nem zavarná a vendégek nyugalmáta kora reggeli óráktól késő estig.
Válasz az értékelésre - 2019. december 11.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük részletes visszajelzését szállodánk felé. Észrevételeit jelezzük illetékes kollégáink felé, s reméljük, hogy a későbbiekben ilyen nem fordul elő.

Szeretettel visszavárjuk Önöket!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Nagyon jó helyen van a szálloda, kiváló a konyhájuk,, izletesen főznek, a reggeli és vacsor választékos és finom. a WIFI nem tetszett, mert a szobában nem lehetett használni, mert folyton megszakadt. A közös terekben működött, de ott étkezés közben használni? A wellnes részlegen a fűtött pihenő ágyból csak egy van, ha valaki elfoglalja és elalszik a többi vendég hoppon marad.
Válasz az értékelésre - 2019. november 21.
Kedves Vendégünk!

Nagyra értékeljük, hogy megosztotta velünk véleményét. Szállodánk régi építésű épület, így a WIFI jelerősségét a falak leárnyékolják, ezáltal a közösségi terekben működik kifogástalanul. Wellness részlegünkre tett észrevételeit továbbítjuk illetékes kollégánknak, hogy még jobban tudjunk fejlődni.
Varga Virág (Hotel Írottkő)

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
2018 után második alkalommal jártunk itt és változatlanul nem csalódtunk. Kőszeget és környékét látni kell, írta itt valaki és ezt csak azzal egészíteném ki, hogy nem is egyszer. . . És még maradt pár apróság, amire most sem jutott időnk. Nem gond, majd jövőre.
Válasz az értékelésre - 2019. október 29.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy pihenésük helyszínéül kis városunkat Kőszeget, s szállodánkat választották. Köszönjük szépen észrevételeit, amelyet továbbítunk illetékes kollégáinknak. Szeretettel várjuk Önöket a jövőben!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
A környék bejárására ideális kiinduló pont a városközpontban lévő Hotel Írottkő. Maga a központ is kínál látnivalót, de ha messzebb menne a vándor, ottvannak a kölcsönözhető bicajok. A túra végén pedig lehet menni a welnessbe lazulni. A szoba semmi különös, de aminek benne kell lennie az bennevan és teljesen rendben is van. Amivel viszont elégedetlen voltam: az étkezés.
Válasz az értékelésre - 2019. október 9.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy szállodánkat választották kirándulásiak kiindulópontjának, valamint, hogy másoknak is szívesen ajánlana bennünket. Étkezéssel kapcsolatos észrevételeit továbbítjuk éttermünk felé, hogy legközelebb jobban megállapítható legyen az étel, amelyet fogyasztanak.

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A főtéren elhelyezkedő szálloda jobb helyen nem is lehetne. Hatalmas, szép hallját körül ölelik az emeleti folyosók, ahonnan a szobák nyílnak. Tiszta szoba, ár-értékarányban megfelelő, étkezés kielégítő. A folyosók megvilágítása elég hiányos (a zárnyílást sem könnyű megtalálni). A szoba hiányossága, hogy nincs szúnyogháló az ablakokon, ami fontos lenne, mert klimatizálva sincs.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 17.
Kedves Vendégünk!
Boldogsággal tölt el Bennünket, hogy minket választottak pihenésük eltöltéséhez. Apróbb észrevételeit megfogadjuk, s a közel jövőben dolgozni fogunk rajta, hogy ezen hibákat elkerüljük. Városunk műemlék épületeit is folyamatosan újítják fel, hogy még szebb pompában tűnhessen a látogató szeme elé.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
Az tetszett, hogy az "Édes kettes" csomagon belül, amikor visszaértünk egy kellemes gyalogtúráról, az ágyunk fel volt díszítve szív alakban kirakott rózsaszirmokkal, és az asztalon egy üveg pezsgő várt bennünket. Amin javítani lehetne: A hőmérséklettel éppen szerencsénk volt, de egy kánikulás időszakban a klíma elkelne a szobákba.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 19.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük részletes értékelését! Észrevételeit továbbítjuk kollégáink felé, hogy vendégeink igényeit még jobban ki tudjuk elégíteni.
Reméljük, legközelebb is nálunk töltik a pihenésükre szánt időt!
Varga Virág (Hotel Írottkő)

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Barátnőimmel látogattunk el április 12-én Kőszegre és a centrumban lévő Irottkő Hotelben szálltunk meg. Fantasztikus kilátással a főtérre helyezkedtek el a szobáink ami rögtön elvarázsolt minket. A szobák berendezése egyszerű, de tiszta, és minden megtalálható amire szükség van. Tetszett, hogy a hotel egyéb helyiségeiben gyönyörű régi bútorokkal, tárgyakkal lehetett találkozni.

Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.11-ig
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness-és szauna bekészítéssel, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Pék Apartman
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.12.31.
Onyx Luxury Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.750 - 9.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.17-ig
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 21.080,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.05.16-ig
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.300 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 11.475 - 17.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 2.967,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, grill használattal, parkolással
Érvényes: 2020.06.01-ig
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus dekorációval, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig

Szállodák Kőszeg környékén
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Karácsony
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KőszegX