ho26ho: Kőszeg egy túra paradicsom - Hotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg értékelése
1. helyezett a 28 kőszegi szállás közül

Kőszeg egy túra paradicsom

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
Az tetszett, hogy az "Édes kettes" csomagon belül, amikor visszaértünk egy kellemes gyalogtúráról, az ágyunk fel volt díszítve szív alakban kirakott rózsaszirmokkal, és az asztalon egy üveg pezsgő várt bennünket.

Amin javítani lehetne: A hőmérséklettel éppen szerencsénk volt, de egy kánikulás időszakban a klíma elkelne a szobákba. A zuhanyfülke függönyös megoldása nem túl praktikus, mindig kifolyt a víz, és a tekintve, hogy nincs közép összefolyó, az aljzatot elárasztotta annak ellenére, hogy igyekeztünk a fülkén belül tartani a vizet, meg a függöny alját. Szóval, ha lesz pénz korszerűsítésre , akkor érdemes lenne korszerű zuhanyfülkékkel ellátni a fürdőszobákat.

Tetszett az is, hogy a szálloda valóban a belváros szívében van, ami persze azzal is jár, hogy nyitott ablaknál késő estig hallani az ezzel járó zajokat. Van akit ez zavar, van akit nem. Bennünket nem zavart.

A környék tele van jobbnál jobb túrázási lehetőségekkel, gyönyörű helyekkel. Javaslom, hogy az aulában legyen egy olyan demonstráció, ahol ezeket szemléltetik, leírják, ezzel is segítve a vendégeket az aktív kikapcsolódásban. Pl.: A Csónakázó-tó leírása, elhelyezkedése, megközelítése. Szóval a helyi és környékbeli nevezetességek leírása, és az, hogy milyen útvonalon, mennyi idő alatt lehet eljutni oda gyalog, kerékpárral vagy gépjárművel.

Ez utóbbiak nem kapcsolódnak szorosan a szálláshelyhez, de szerintem a szolgáltatás színvonalát növelnék.

A "Milyen volt a wellness részleg?" kérdésre nem válaszolok, mert nem vettük igénybe. Amikor megérkeztünk, lenéztünk. Vannak különböző szaunák, egy jakuzzi. Medence nem volt, pedig ha lett volna, valószínűleg esténként meglátogattuk volna.

Étkezés:

Szeretnéd követni ho26ho felhasználót?    Igen

2019. augusztus 19. - Hotel Írottkő válasza ho26ho értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük részletes értékelését! Észrevételeit továbbítjuk kollégáink felé, hogy vendégeink igényeit még jobban ki tudjuk elégíteni.
Reméljük, legközelebb is nálunk töltik a pihenésükre szánt időt!
Varga Virág (Hotel Írottkő)
Hotel Írottkő Kőszeg
9730 Kôszeg
Fő tér 4.

2019. szeptember 9.
A főtéren elhelyezkedő szálloda jobb helyen nem is lehetne. Hatalmas, szép hallját körül ölelik az emeleti folyosók, ahonnan a szobák nyílnak. Tiszta szoba, ár-értékarányban megfelelő, étkezés kielégítő. A folyosók megvilágítása elég hiányos (a zárnyílást sem könnyű megtalálni).A szoba...

2019. április 27.
Sűrűn visszatérek, mert ár-értékaránya megfelelő, mert családias, tisztaság is rendben van, udvarias a recepció, a személyzet, a pincérek is. Kőszeg központjában van a szálloda, csendes forgalommentes téren, Kőszeg legszebb helyén, a csodálatos - városkép meghatározó - 1800-as évek végén épült...

2019. április 16.
Barátnőimmel látogattunk el április 12-én Kőszegre és a centrumban lévő Irottkő Hotelben szálltunk meg. Fantasztikus kilátással a főtérre helyezkedtek el a szobáink ami rögtön elvarázsolt minket. A szobák berendezése egyszerű, de tiszta, és minden megtalálható amire szükség van. Tetszett,...

Hotel Írottkő, Kőszeg kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi színkavalkád (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-10-30
 - Meghitt karácsony Kőszegen (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi büfévacsorával és karácsonyi műsorral, meglepetés bekészítéssel, vezetett városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-25
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-18 - 2019-12-21