matyibacsi: Kőszeget látni kell - Hotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg értékelése
1. helyezett a 28 kőszegi szállás közül

Kőszeget látni kell

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
A főtéren elhelyezkedő szálloda jobb helyen nem is lehetne. Hatalmas, szép hallját körül ölelik az emeleti folyosók, ahonnan a szobák nyílnak. Tiszta szoba, ár-értékarányban megfelelő, étkezés kielégítő. A folyosók megvilágítása elég hiányos (a zárnyílást sem könnyű megtalálni).A szoba hiányossága, hogy nincs szúnyogháló az ablakokon, ami fontos lenne, mert klimatizálva sincs.Személyzet udvarias. A város és környéke annyira szép,hogy remélem lesz alkalmunk még visszatérni. Kár, hogy a műemlékvédelem nem elég hatékony és harcias, mert a városban szinte minden lépésnél egy műemlékbe lehet botolni, amelyek nagy része elhanyagolt állapotú.
"matyibacsi"

Kényelem (szoba): Átlagos

Kőszeget látni kell - Hotel Írottkő Kőszeg

Szeretnéd követni matyibacsi felhasználót?    Igen

2019. szeptember 17. - Hotel Írottkő válasza matyibacsi értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Boldogsággal tölt el Bennünket, hogy minket választottak pihenésük eltöltéséhez. Apróbb észrevételeit megfogadjuk, s a közel jövőben dolgozni fogunk rajta, hogy ezen hibákat elkerüljük. Városunk műemlék épületeit is folyamatosan újítják fel, hogy még szebb pompában tűnhessen a látogató szeme elé.
Reméljük, újra köszönthetjük Önöket a későbbiekben!
Hotel Írottkő
Hotel Írottkő Kőszeg
9730 Kôszeg
Fő tér 4.

2019. július 25.
Az tetszett, hogy az "Édes kettes" csomagon belül, amikor visszaértünk egy kellemes gyalogtúráról, az ágyunk fel volt díszítve szív alakban kirakott rózsaszirmokkal, és az asztalon egy üveg pezsgő várt bennünket. Amin javítani lehetne: A hőmérséklettel éppen szerencsénk volt, de egy...

2019. április 27.
Sűrűn visszatérek, mert ár-értékaránya megfelelő, mert családias, tisztaság is rendben van, udvarias a recepció, a személyzet, a pincérek is. Kőszeg központjában van a szálloda, csendes forgalommentes téren, Kőszeg legszebb helyén, a csodálatos - városkép meghatározó - 1800-as évek végén épült...

2019. április 16.
Barátnőimmel látogattunk el április 12-én Kőszegre és a centrumban lévő Irottkő Hotelben szálltunk meg. Fantasztikus kilátással a főtérre helyezkedtek el a szobáink ami rögtön elvarázsolt minket. A szobák berendezése egyszerű, de tiszta, és minden megtalálható amire szükség van. Tetszett,...

Hotel Írottkő, Kőszeg kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi színkavalkád (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-10-30
 - Meghitt karácsony Kőszegen (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi büfévacsorával és karácsonyi műsorral, meglepetés bekészítéssel, vezetett városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-25
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-18 - 2019-12-21