Pék Apartman Kőszeg

Ensana Thermal Sárvár

Pék Apartman Kőszeg vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 24.barátokkal járt itt
A szállás nagyon szép helyen található! Sok turista, küldölfi vendég megfordul itt. . . nem véletlenül. A kiszolgálás remek, a személyzet különösen barátságos! A barátaimnak is nagyon tetszett, főleg, hogy a kutyájukkal sokat sétálhattak a környéken. Kőszeget amugy is szeretem, többször jártam már ebben a csodaszép városban. Szívesen jönnék ide többször is. Megéri az árát! ! !
Kiváló 2018. február 22.a párjával járt itt
Remek elhelyezkedés, kiváló parkolás, az ABC az utca túloldalán, a történelmi belváros pár lèpés csupán. Jól éreztük magunkat, a meleg szobából az ablakon át órák hosszat néztük ahogy az egyre gyarapodó hólepel eléri a 20 centit és betakarja a szemközti háztető hófogóit.
2016. szeptember 18.a párjával járt itt
Mikor megérkeztünk, nem fogadott senki. Felhívtuk a szállásadót, és azt mondta, hogy mi nem is ide foglaltunk. Mi mondtuk, hogy erről kaptunk visszaigazolást is. Ők azt mondták, hogy lehet, hogy a szállásvadász hibázott akkor. Végül kb. fél óra múlva megérkezett a gondnok, aki be is engedett minket a lefoglalt helyre.