voti
2419756
Országjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság

voti adatlapja

46 éves, párkapcsolatban élő férfi vagyok-alkalmazottként dolgozom. Gyermekem nincs, de még szeretnék!Hobbijaim: sportolás(futás,úszás,tenisz,síelés,kosárlabda ),utazás,olvasás,rejtvényfejtés.
Gyalog vagy közlekedési eszközökkel
Ilyen vagyok
Vegán  •  Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  tudatosan gondolkodó
Regisztráció2013.08.12
Utoljára itt2023.11.28

Kiváló 2023. november 28.a párjával járt itt
Balatonfüred az egyik kedvenc északi-parti városom. itt az elmult évek során gyakran jártam és jártunk a feleségemmel. Nagyon szép város! Ezért is gondoltuk, hogy eltöltünk 1 hétévégét az egyik szállodában. Meg is volt rá a lehetsőég- hiszen a Lua resort hotelbe kaptam egy kupont 2 főre- meyelt 7végén lehet felhazsnálni!
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Ezt a várat érdemes évente akár többször is felkeresnünk! Én régebben voltam már itt, így most úgy gondoltuk a párommal, hogy nem hagyjuk ki ezt a csodáálatos építményt- amit az elmult évszázadok igencsak megtépáztak! A Várba vezető út nem kicsit meredek, de érdemes megmászni- márcsak a csoálatos kilátás miatt is.
Kiváló 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
Nagyon ajánlom mindenkinek, kiváló a kiszolgálás az árak is elfogadhatóak!!! A hangulat tökéletes, ha kérünk zenét is.Ajánlott hétvégén menni, mert akkor több az akció. :) Baráti társaságok is szervezhetnek rendezvényeket náluk. Mindig vannak akcióik!!!
Akár minden hónapban eljönnénk ide...