Gasztro-Mozi Étterem Kővágóörs

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Gasztro-Mozi Étterem Kővágóörs vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
A teraszon megfelelő felszereltségű asztalok vártak. A pincér udvarias és kellő tudással segített navigálni az ételek között. Napvitorla alatt, kényelmesen fogyasztottuk el a szépen tálalt ízes levest, és a kitűnő főételeket. A limonádé kellő mennyiségű, hőfokú és ízű. . . Az ár/érték arány jó. Csak ajánlani tudom! Remélem visszatérünk!
Kiváló 2022. július 10.barátokkal járt itt
Nem a hely látványa miatt választottuk ebédünk helyszínének a Gasztro-Mozi Éttermet, barátaink hívták fel rá a figyelmünket. Nemhogy nem csalódtunk, hanem minden várakozásunkat felülmúlta! Már a levesek is finomak voltak, a főételek kivétel nélkül nagyszerűek, különösen a fogasfilé ízlett.
Kiváló 2019. november 25.barátokkal járt itt
Családias hangulat, házias ízek! Minden finom, de a túrógombócot feltétlenül meg kell kóstolni. A disznótoros szezonja lévén nagyon finom hurka és kolbász volt az asztalon! Különösen a véres hurka volt finom. A sült burgonya "Oli" módon is különleges volt a párolt káposzta ízletes. A húsleves olyan friss volt, mintha nyáron készült volna friss zöldségekből! Vajon mi a titka?
Kiváló 2019. június 7.gyerekekkel járt itt
Ilyen isteni leveseket és túrógombócot még soha nem ettem. Kiváló hely, visszatérni érdemes!
Kiváló 2019. január 17.barátokkal járt itt
Nagyon barátságos, hangulatos kis étterem, kedves kerthelységgel; a kiszolgálás és vendégszeretet példaértékű. Az étterem tulajdonosnője ajánlotta az általa készített túrógombócot, ami teljesen lenyűgözött. Omlós, ízvilága maradandó élményt adott, a karamellöntet pedig megkoronázta.