Palend
Országjáró - 13 városban járt már

Palend adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2014.06.01
Utoljára itt2023.03.29

Szörnyű 2023. március 24.családjával járt itt
A vendég fogadás nem volt barátságos. A pincér hölgynek akivel először találkoztunk és köszönés után mondtam hogy ebédelni szeretnénk - világfájdalma lehetett. Lerítt hogy a háta közepére sem kívánt minket. . . Szerencsére az ital rendelést más, mosolygós, kedves hölgy vette fel és szervírozta.
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Többször fogyasztottunk már az étteremben. Nehéz szavakkal leírni gasztronómiai élményünket, de tessék: nekünk tökéletes ízharmónia, kiváló tálalás, figyelmes és segítőkész személyzet. Az ár/érték arány nagyon jó. Csillagos ötös a séfnek. Gratulálunk a tulajdonosnak, értéket teremtett. Örülünk a rengetek fizetési módnak is.
Gyenge 2016. október 22.a párjával járt itt
Bajai romantikus kikapcsolódásra vágyva a Hotel ajánlatát elfogadtuk a párommal. Amit ígértek: Prémium négycsillagos, kétágyas szoba, kétszemélyes fürdőkáddal és infra szaunával, átrium Wellness korlátlan használata (élménymedence, gőzkabin, infra -és finn szauna, jakuzzi), személyenként egy 30 perces halpedikűr (Doktor hal kezelés), 3 fogásos gyertyafényes menüvacsora,Egy üveg pezsgő és egy tábla kézműves csokoládé bekészítése a szobába, érkezéskor üdvözlő ital, és a szokásos free-wifi, ingyenes parkolás, svédasztalos reggeli.