Városkút & Mosóház Köveskál

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Városkút & Mosóház Köveskál vélemények

2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42606 feltöltött kép
Érdekes 2021. augusztus 11.a párjával járt itt
Kőfeszt volt éppen az elmúlt napokban a Káli-medencében, ilyenkor érdemes körbejárni a falvakat, sokszor olyan helyet is nyitva talál az ember, amiket máskor nem. meg minden szebb, tisztább is, mint máskor. Egy kis galériából kijövet, ami nagyon tetszett, megláttam ezt a mosókutat, és milyen kellemes csak úgy a kánikulában besétálni a hűvös árnyékba.
Városkút & Mosóház Köveskál - Külső képVároskút & Mosóház Köveskál - BelsőVároskút & Mosóház Köveskál - BelsőVároskút & Mosóház Köveskál - EgyébVároskút & Mosóház Köveskál - EgyébVároskút & Mosóház Köveskál - BelsőVároskút & Mosóház Köveskál - Belső