Névhez illő adagok

Toldi Étterem KozármislenyToldi Étterem Kozármisleny a térképen

Kiváló 2017. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2017. július 18.
Az elmúlt egy hónap során két alkalommal is jártunk a Pécs melletti Kozármislenyben található Toldi Étteremben, először 8 fővel, múlt vasárnap 5 fővel. Most az utóbbi látogatásról számolok be, ami csak megerősítette a négy héttel ezelőtti pozitív benyomásokat:

- Jó ár/érték arány. 9600 Ft-ba belefért: 5 adag főétel, 5 üdítő, 1 akkora desszert, ami másutt kettőnek felel meg. Nekem ez a legfontosabb szempont.
- Az adagok kellő méretűek, nem sajnálják ki belőle az "anyagot". Nekem kenyérrel pont elég volt az 1 adag (3 szelet különböző hús + sült krumpli), ami ritkaság. Ezt a "Boszorkány tál" nevet viselő fogást 1600 Ft-ért mérik.
- Igazi magyaros ízek. Minden finom volt, megfelelő hőmérsékletű, tökéletesen eltalált fűszerekkel. Kifejezetten magyaros jellegű ételeket kínálnak.
- Bőven van választék. A tervek szerint szépen lassan végig fogom enni az étlapot, legalábbis java részét :-)
- A kiszolgálás gyors, pontos, figyelmes, udvarias. Velünk külön türelmesek voltak: a fiam túl lassan ette a desszertet, záróra után végzett vele, mégsem sürgette senki, sőt biztatták, hogy csak nyugodtan, kényelmesen fogyassza el. Ezúton is köszönöm!
- A hangulat kellemes, a hely megjelenése tiszta, rendes, de nem fennhéjázó, nem úrhatnám. Pont olyan, ahová bármikor, bárhol szívesen, jó kedvvel betérnék.
- Az egyetlen, amin változtatnék, ha rajtam múlna: A vasárnapi nyitva tartást kissé hosszabbra venném 11-15 h helyett, bár megértem a személyzeti szempontokat is.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Toldi Étterem további értékelései

2019.05.20csoporttal
Osztálytalálkozót tartottunk második alkalommal a fogadóban. Egy felső termet kaptunk az emeleten a szobák mellett ahol az összes szobát kivettük mivel többen ott aludtunk. A kiszolgálás nagyon barátságos volt az étel nagyon finom bőséges és ilyen ételért máshol közel dupláját elkérnek....
Corso Hotel Pécs - Napi árak félpanziós ellátással
2025.04.01-ig