Géza, a falurossza

Retro Pub LadánybeneRetro Pub Ladánybene a térképen

Átlagos 2023. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. február 13.
Egy útelágazásnál hirtelen döntöttünk, hogy Lajosmizse is, Ladánybene is 5-5 kilométer, hol együnk valamit? Legyen Ladánybene, ott még sohasem ettünk. Telefon, nézegetés, van a Hajnalka vendéglő, meg van a Retro Pub. Közel egymáshoz, a központban. Autó lerak, itt áll a Retro, menjünk oda, hátha... Nem keltett rossz benyomást. Enni lehet? Lehet. Akkor jó. Letelepedtünk, lány a pultra rakja az étlapot, menj oda érte. Feleségem pizzát kért, én levest is kértem volna, de az nincs, elfogyott. Akkor legyen óriás bécsiszelet, hasábburgonya, vegyesvágott, ha az van. Az van. Elfogadható mennyiségű idő után ki is hozták, a lány letette a pultra, itt nincs felszolgálás, menj érte vendég, szolgáld ki magad. Közben Géza, a hely részeg bolondja hangosan üvöltött a helyiségben, minden harmadik mondata az volt, hogy "Horthy Miklós fehér lovon" és legalább olyan kegyetlenül buta volt, mint bármely más ország nacionalistái. valami mulatós zenét követelt, abban is mindkét lova deres lett volna, molesztálta a vendégeket, mindenkire rászólt, ráordított, pl. hogy a szőke démon beszéljen hangosabban, mert ő nem hallja. És mindenkire ráordított, hogy mi a pálya? Az ilyen vendéget nem kéne megtűrni egy vendéglátóipari egységben, mert láthatóan súlyosan részeg és zavarja a környezetét. A pizza meg a hús jelentős mennyiség volt, én a magam részéről abszolút jól is laktam, nem volt ez egy rossz ebéd. A WC tiszta, jól karbantartott. A fizetendő összeg egyáltalán nem volt drága, nagyon jó ár/értékarány.
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Retro Pub Ladánybene - Külső képRetro Pub Ladánybene - BelsőRetro Pub Ladánybene - BelsőRetro Pub Ladánybene - Étlap/itallapRetro Pub Ladánybene - Étlap/itallapRetro Pub Ladánybene - Étlap/itallapRetro Pub Ladánybene - Étlap/itallapRetro Pub Ladánybene - MosdóRetro Pub Ladánybene - MosdóRetro Pub Ladánybene - Étel/italRetro Pub Ladánybene - Étel/italRetro Pub Ladánybene - Belső
Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár