Többcélú akármi

Duna Presszó Pub & Lounge LeányfaluDuna Presszó Pub & Lounge Leányfalu a térképen

Átlagos 2021. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. július 5.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Egy kanyarban van a létesítmény, közel a strandhoz és a Dunához. A kiszolgáló hölgy éppen befejezte az ebédjét, és azonnal jött, amikor a lángosos ablaknál megálltam. Mondtam, hogy csak egy kicsit kérek, viszont bármennyit fizetek szívesen... hát, nincs kicsi, minden ki van adagolva. Nem baj. Akkor legyen sajtos-tejfölös. Nem túl soká kész is lett, tényleg bőségesen meg volt szórva sajttal, viszont a legrosszabb az volt, hogy az alatta lévő kis papírtálca, amin kaptam, a lángos kb. egyharmadát fedte le alul, így az eléggé kétes tisztasági állapotú pultra, ahová mindenki könyököl, pénzt rak, hát a lángosom is szépen ebbe terült bele. Érdekes, a széle felé sületlen volt, itt-ott kissé nyers még, de később hozzászokhattam ehhez, mert meg is ettem az egészet, maszatostól. Nem nagyon volt mivel megtörölköznöm, hát papírzsebkendő akadt a zsebemben. Sajnáltam, hogy autóval voltam, mert remek sörkínálat látszott a tábla alapján, Pilsner is volt. A lángos nem volt drága. Azután jött egy motoros fickó, aki nagyon szórakoztatónak képzelte magát, ettől el is volt ájulva, és a cipőjéből fizetett, azaz egy sportcipőt használt pénztárcaként... de ez már nem tartozik a lángoshoz.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Duna Presszó Pub & Lounge Leányfalu - Külső képDuna Presszó Pub & Lounge Leányfalu - EgyébDuna Presszó Pub & Lounge Leányfalu - Étlap/itallapDuna Presszó Pub & Lounge Leányfalu - Étel/italDuna Presszó Pub & Lounge Leányfalu - Külső kép
Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval