Líra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu

4Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2021.12.20-ig
Hotel Abacus Herceghalom
78.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Líra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 189 városban járt márFelfedező - 394 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6494 feltöltött kép
2021. október 13.egyedül járt itt
Az elég nyomasztó gyroszos után átsétáltam a túloldalra, hiszen 50 méterre onnan egy könyvesbolt található, benne egy kávézóval. Nem, nem egy Frei kávézó, csak egy kis szimpatikus sarok, szerethető környezetben. Beülhetsz a nagy kultúrtérbe, a sok-sok könyv közé, és ihatsz szörpöt, limonádét, meg mindenféle kávét, ahogy kéred.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Líra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu - Étlap/itallapLíra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu - Étel/italLíra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu - BelsőLíra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu - Étel/italLíra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu - BelsőLíra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu - BelsőLíra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu - EgyébLíra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu - Külső képLíra Könyvesbolt & Kávézó Leányfalu - Egyéb
Még több kép (6 db) >>