Tódi Gyros Megálló Leányfalu

3Kiszolgálás
2Hangulat
4Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2021.12.20-ig
Hotel Abacus Herceghalom
78.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Tódi Gyros Megálló Leányfalu vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 189 városban járt márFelfedező - 394 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6494 feltöltött kép
Átlagos 2021. október 13.egyedül járt itt
Már többször elmentem a hely előtt, mindig zárva volt. Most nyitva találtam, de éppen a délutáni bezárás határán. Elképesztően sivár hely. Mivel sok-sok kilométer volt a kerekeim mögött, kérdeztem, hogy először mosdó, WC? De felesleges kérdés volt, ezen a kis helyen az nem férne el. Menjek el a benzinkúthoz 150 méter, aztán ott.
2Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Tódi Gyros Megálló Leányfalu - Étlap/itallapTódi Gyros Megálló Leányfalu - Étel/italTódi Gyros Megálló Leányfalu - BelsőTódi Gyros Megálló Leányfalu - EgyébTódi Gyros Megálló Leányfalu - Egyéb
Még több kép (2 db) >>