Fortuna Üdülőház Leányfalu

2016 Leányfalu, Móricz Zsigmond út 169.

Fortuna Üdülőház  Leányfalu a térképen

Fortuna Üdülőház Leányfalu értékelése:

3. helyezett a 9 leányfalui szállás közül
89. helyezett Budapest környékén - 290 szállás közül

Fortuna Üdülőház Leányfalu vélemények

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 24.
A nyáron hat napot töltöttünk el a Fortuna üdülőben. Remek kiindulási pont volt a környék nevezetességeinek megtekintéséhez. Jókat fürödtünk a szálló medencéiben,a személyzet kedves,udvariás volt. Az étkezésre nem lehetett panaszunk. Azt hiszem visszamegyünk,hisz nagyon sok mindent nem láttunk még a környéken, s ez az a hely ahol pihenni is jól lehet.

2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kényelmes apartman! Van:gyönyörű medence,termál medence, focipálya, ingyen tenisz ,kosár palánk , strandröplabda pálya,pinpong. A táj gyönyörű, körben hegyek, szemben a Leányfalui termál fürdő,de mi nem mentünk a saját strand miatt. Az ételek kifogástalanok! A személyzet közvetlen és barátságos! szép kártya elfogadóhely ! Jövő hónapban újra megyünk!

Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.342 - 20.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.073 - 21.383,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, játékokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.

Szállodák Leányfalu környékén
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)