Fortuna Üdülőház Leányfalu

2016 Leányfalu, Móricz Zsigmond út 169.

Fortuna Üdülőház  Leányfalu a térképen

Fortuna Üdülőház Leányfalu értékelése:

3. helyezett a 9 leányfalui szállás közül
89. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Fortuna Üdülőház Leányfalu vélemények

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 24.
A nyáron hat napot töltöttünk el a Fortuna üdülőben. Remek kiindulási pont volt a környék nevezetességeinek megtekintéséhez. Jókat fürödtünk a szálló medencéiben,a személyzet kedves,udvariás volt. Az étkezésre nem lehetett panaszunk. Azt hiszem visszamegyünk,hisz nagyon sok mindent nem láttunk még a környéken, s ez az a hely ahol pihenni is jól lehet.

2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kényelmes apartman! Van:gyönyörű medence,termál medence, focipálya, ingyen tenisz ,kosár palánk , strandröplabda pálya,pinpong. A táj gyönyörű, körben hegyek, szemben a Leányfalui termál fürdő,de mi nem mentünk a saját strand miatt. Az ételek kifogástalanok! A személyzet közvetlen és barátságos! szép kártya elfogadóhely ! Jövő hónapban újra megyünk!

Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2022.03.06-ig

Szállodák Leányfalu környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

LeányfaluX