monacica

monacica adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Csokoholista  •  Házias ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2013.08.12
Utoljára itt2021.08.29

Kiváló 2013. augusztus 14.családjával járt itt
Hatalmas adagok és nagyon finomételek ! Igazi falusi vendéglő! Tiszta hely! A palacsintát ki ne hagyja senki! Az ételeket gyönyörű patinás porcelán tálakon szolgálják fel. A felszolgáló hölgy nagyon kedves! Csak ajánlani tudom ezt a helyet! Mint a nevéből is kitünik az ételeket kemencében készítik, a palacsinták nagy részét is.
Kemencés Vendéglő Balatonboglár válasza
Nagyon köszönjük a pozitív visszajelzést! Reméljük ha felénk járnak, ismét vendégül láthatjuk Önöket!
2015. július 7., Kemencés Vendéglő Balatonboglár, tulajdonos
Kiváló 2013. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Kényelmes apartman! Van:gyönyörű medence,termál medence, focipálya, ingyen tenisz ,kosár palánk , strandröplabda pálya,pinpong. A táj gyönyörű, körben hegyek, szemben a Leányfalui termál fürdő,de mi nem mentünk a saját strand miatt. Az ételek kifogástalanok! A személyzet közvetlen és barátságos! szép kártya elfogadóhely !
Kiváló 2013. augusztus 14.családjával járt itt
Még soha nem voltam ilyen helyen mint a Peti Apartman! A földszinti apartmanban szálltunk meg.Nagyon szépen berendezett szobák. A konyhában hűtő, és főzési lehetőség. A nappaliban kényelmes sarokgarnitúra és egy nagy LCD TV található. A szállásadók igazi vendéglátók, sokan tanúlhatnának tőlük! Igazi nyaralás volt!