Lisztes Söröző Étterem Lébény

06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Lisztes Söröző Étterem Lébény vélemények

Kiváló 2017. március 26.családjával járt itt
Változatos ételek finomak és bőséges. -A kiszolgálás udvarias,és elég családias a hangulat. -Egyik ismerősömtől tudom sokan járnak ide napközben akik a közelben dolgoznak, illetve sokak kedvenc étterme. -Egy picit nekünk a Gundel palacsinta túl édes volt,és a végén szóltunk is a pincérlánynak, aki udvariasan mondta ha legközelebb jövünk,szóljunk nyugodtan, és akkor olyat hoznak ami nekünk ízlik.
Kiváló 2015. augusztus 25., kollégákkal járt itt
Nem elit helyről van szó. Már többször ettünk itt. Többféle menüje is van, sokan járnak ide napközben akik a közelben dolgoznak, illetve sok táborozó is jár ide. Változatos ételek és menüsor van. Azt pedig véletlenül tudom, hogy a megadott menükben szigorúan betartják az értékeket - pl a diétás valóban diétás menü. .