Kobzás dán

Kobzás dán adatlapja

Regisztráció2015.08.25
Utoljára itt2024.01.21

Kiváló 2015. augusztus 25., kollégákkal járt itt
Nem elit helyről van szó. Már többször ettünk itt. Többféle menüje is van, sokan járnak ide napközben akik a közelben dolgoznak, illetve sok táborozó is jár ide. Változatos ételek és menüsor van. Azt pedig véletlenül tudom, hogy a megadott menükben szigorúan betartják az értékeket - pl a diétás valóban diétás menü. .
Kiváló 2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Talán csak szerencsésebbek voltunk, de már többször ettünk itt, akkor mindig remekül sikerült - a választásunk is: jó volt az étel, emberes az adag. A sült kacsa nekem nagyon bejött :)
Ár-érték arányban ideális hely. Talán egy kicsit sokat kellett várni az ételre. Viszont a kiszolgálás pedig nagyon előzékeny, udvarias, és rugalmas a fizetési lehetőség is.
Kiváló 2018. május 4.a párjával járt itt
2018 februárjában jártunk itt házassági évfordulót ünnepelni. Emilben foglaltam asztalt. Küldtek az évfordulónkhoz ajánlatot is. A kapcsolatfelvétel, az egyeztetés gördülékenyen ment. A terepen:
- kicsi, családias. nincs telt ház, de folyamatosan voltak vendégek - feltűnt, hogy a családosokkal, nagycsaládosokkal milyen könnyedén elbánnak (jó értelemben!