Szent István Lébény

Szent István Lébény
Szent István LébénySzent István Lébény
Szent István LébénySzent István Lébény

Szent István Lébény bemutatkozása

Első királyunkat, Szent Istvánt ábrázoló szobor Bujtás László alkotása, melyet 2000-ben emeltek fel.

Duna-Beach Apartman Kimle - Duna parti pihenés a Szigetközben
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Szent István Lébény vélemények

2082
Átlagos 2023. április 20.a párjával járt itt
A híres lébényi temlom háta mögött áll egy füves parkban Szent István. És töpreng. Ezt nem találtam ki, hanem az alkotója. Én inkább amolyan meggyötört öregembernek láttam, de az ábrázolt kor szerint ez még ifjúsága teljében lehetett, jóval a koronázás előtt. Mármint a nagy döntés előtti pillanat van itt.
Szent István Lébény - Külső képSzent István Lébény - EgyébSzent István Lébény - EgyébSzent István Lébény - EgyébSzent István Lébény - Egyéb