Hubertus Fogadó Lenti

8960 Lenti, Harangláb út 30.

Hubertus Fogadó  Lenti a térképen

Hubertus Fogadó Lenti értékelése:

5. helyezett a 19 lenti szállás közül
133. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Hubertus Fogadó Lenti vélemények

koverj TOP szállásértékelő
koverj TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 20.
Kellemes, csendes környezet, kényelmes, tiszta szoba, nagyon segítőkész személyzet jellemzi. Az étel nagyon finom volt, reggeli svédasztalos, a többi étlapról választható. A szobában nincs hűtő, de nem is ígérték, úgyhogy vittünk magunkkal, ez azért szükséges a kánikulában. A parkoló tágas, biztonságban tudhattuk az autót is.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 19.
Nagyon szép helyyen, csendes környezetben áll a fogadó. Tisztaság mindenütt. Mi családi szobában voltunk, bőven elfértünk, tágas, az ágy nagyon kényelmes , az ágynemű finom puha. A reggeli bőséges, friss 100%-os almalé, narancslé. A vacsi isteni finom, a kacsacombot nem szabad kihagyni. Bármikor érkeztünk délután vagy éjfélkor, mindig maximális kedvességgel fogadtak.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Lentihez közeli hegyen található a Hubertus fogadó. Gyönyörű környezetben,csodálatos kilátással és rendkívül jó ellátással várják a pihenni vágyókat. Az étteremben házias ízekkel,családias hangulattal,bőséges étellel látják el az éhes vendégeket. A fürdő ugyan nincs túl közel,de aki fürdésre vágyik,nagyon jó a Szent György Fürdő és Energia Park!

2012. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. június 7. - 6 látogató hasznosnak vélte
Mi már többször is voltunk mint családdal és barátokkal is.Az egész ott töltött idő alatt maximálisan ki voltunk szolgálva.A tisztaság ,a kiszolgálás és nem utolsó sorban családias légkörben töltöttünk minden percet A külön vendégek számára szervezett programokon is nagyon jól éreztük magunkat.,.Ezuton is köszönet érte.

Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 12.490 - 28.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hotel Zéta
Lenti
Érvényes: 2021.01.10-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-5 éjszaka 12.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, jeges meglepetéssel, ajándék emlékfotóval, zene és fényterápiás finn szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Orwa Apartman II.
Zalakaros
Érvényes: 2021.10.21-ig

Szállodák Lenti környékén
Hotel Vital Zalakaros
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Mézeshetek Zalában (min. 5 éj)
Karácsony (min. 1 éj)

LentiX