Hubertus Fogadó Lenti

61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Hubertus Fogadó Lenti vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 20.csoporttal járt itt
Kellemes, csendes környezet, kényelmes, tiszta szoba, nagyon segítőkész személyzet jellemzi. Az étel nagyon finom volt, reggeli svédasztalos, a többi étlapról választható. A szobában nincs hűtő, de nem is ígérték, úgyhogy vittünk magunkkal, ez azért szükséges a kánikulában. A parkoló tágas, biztonságban tudhattuk az autót is.
Kiváló 2016. november 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyyen, csendes környezetben áll a fogadó. Tisztaság mindenütt. Mi családi szobában voltunk, bőven elfértünk, tágas, az ágy nagyon kényelmes , az ágynemű finom puha. A reggeli bőséges, friss 100%-os almalé, narancslé. A vacsi isteni finom, a kacsacombot nem szabad kihagyni.
2014. július 25.a párjával járt itt
Lentihez közeli hegyen található a Hubertus fogadó. Gyönyörű környezetben,csodálatos kilátással és rendkívül jó ellátással várják a pihenni vágyókat. Az étteremben házias ízekkel,családias hangulattal,bőséges étellel látják el az éhes vendégeket. A fürdő ugyan nincs túl közel,de aki fürdésre vágyik,nagyon jó a Szent György Fürdő és Energia Park!
Kiváló 2013. június 7.barátokkal járt itt
Mi már többször is voltunk mint családdal és barátokkal is. Az egész ott töltött idő alatt maximálisan ki voltunk szolgálva. A tisztaság ,a kiszolgálás és nem utolsó sorban családias légkörben töltöttünk minden percet A külön vendégek számára szervezett programokon is nagyon jól éreztük magunkat. ,. Ezuton is köszönet érte.