ha4023: Egy jó wellnes a Lenti Thermálban - Thermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése
1. helyezett a 18 lenti szállás közül

Egy jó wellnes a Lenti Thermálban

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Nagyon jó volt, már 2. alkalommal voltunk. Sok medence, nincs zsúfoltság, remek megközelítés. Személyzet minden téren rugalmas és kedves, tisztasággal és az éttermi kínálattal, kiszolgálással nem volt probléma. Kicsit kényelmetlen volt az ágy és meleg volt a szobában, de nem lehet minden tökéletes.

Szeretnéd követni ha4023 felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Balance Lenti
8960 Lenti
Táncsics Mihály u. 8.

2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet...

2019. szeptember 10.
Új, elegáns szálloda, kényelmes nagy méretű szobával, erkéllyel, fürdőszobával, belső udvarral, őrzött parkolóval. Mindennap takarítják. (Megjegyzés a törölközőt nem cserélték, pedig ledobtam egyet a padlóra)Halk zene szól, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, minden a vendég kényelmét...

2019. augusztus 10.
A szálloda ès a szobák is nagyon szèpek, az ágy kènyelmes volt. Az ètelválasztèk bősèges és finom volt. A wellness szolgáltatás kiválò, a strand pedig gyönyörű tiszta, minden igènyt kielègìtő !

Thermal Hotel Balance, Lenti kiemelt csomagajánlatai
 - Balance karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, süteményekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, változatos programokkal, sporteszköz és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-28
 - Senior hétköznapok - 60 év felett (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Balance hétköznapok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22