Thermal Hotel Balance Lenti ★★★★

Thermal Hotel Balance  Lenti
8960 Lenti, Táncsics Mihály u. 8.

Thermal Hotel Balance  Lenti a térképen

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése:

1. helyezett a 18 lenti szállás közül
24. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Thermal Hotel Balance Lenti bemutatkozása

Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a vendégeket. Épületét fedett folyosó köti össze a több medencét és wellness-szolgáltatások gazdag választékát kínáló Lenti Termálfürdő és Szent György Energiaparkkal, ahol a vendégek a fürdő szolgáltatását korlátlanul élvezhetik.

Thermal Hotel Balance Lenti képei

Thermal Hotel Balance  Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Kedves személyzet, tiszta szoba, remek ételek. A gyerekek imádták a programokat, szuper a játszószoba. Kényelmes az átjárás a fürdőbe. Gyerekbarát szálloda, egy dolog van amit ha nagyon gondolkozom ki tudnék emelni az az, hogy talán a vacsoránál lehetne olyan étel is amit a gyerekek jobban megesznek. Pozitív élményekkel távoztunk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Megérkeztünk 19-én. A recepción a dolgozó udvariasan fogadott, gyorsan elintézte a papírmunkát és mehetünk a szobánkba, amely szintén nagyon szép, kényelmes kialakítású. Az asztalon volt egy szabályzat amelyben minden le van írva, milyen szabályok szerint kell eltölteni az időnket, hogy jól érezzük magunkat. Elmentünk a fürdőbe, amely részünkre nagyon megfelelő volt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Gyönyörű környezet, a szállás csodálatos volt a kiegészítő programokkal és a környéken barangolni is jó volt. Akad látnivaló bőven . A Termálfürdő szenzációs , de a Hotel saját welness részlege is kiváló. Minden jó volt csodásan éreztük magunkat

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Minden téren kiváló 1 hetet voltunk ott.
A szoba az ellátás a személyzet, itt valós a négy csillag.
A fürdő is teljesen jó, nem lehet kifogást keresni.
A személyzet segítőkész, figyelmes, bármilyen gonddal felveszik a versenyt és megoldják.
A programok, melyek benne vannak az árban, nagyon jók , napi szinten lehet találni valamit.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Egy szó, mint száz, nagyon meg voltunk elégedve mind a szállodával, a személyzet kedvességével, mind a termálfürdővel. Az épület kívülről és belülről is elegáns, a szobákon, éttermen és az összes helyiségen látszik, hogy odafigyeltek a lakberendezők a letisztult, minimál stílusú design-ra. Mi a 2. emeleten kaptuk meg a superior szobánkat, ami szép, tágas és nagyon tiszta volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még ilyen hotelben soha nem voltam,ahol mindennel teljesen meg voltam elégedve. A szoba tágas,tiszta és igényesen berendezett. A fürdőszoba higiénikusan 1. osztályú és kényelmes a használata. A személyzet, beleértve mindenkit nagyon kedvesek,mosolygósak és segítőkészek. Az étterem fantasztikus,nagyon finomakat ettünk az egy hét alatt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Csak maximális pontokat tudunk adni a szállodának. Sokhelyen voltunk már az országban, de a Hotel Balance mindent vitt. Különösen tetszett, hogy közvetlen használhattuk a városi Thermal Fürdőt, aminek tágassága, tisztasága, felszereltsége példás volt. A szoba tiszta, kényelmes volt, kiemelem a masszírozást végző Kerese Zsanett felkészültségét, udvariasságát.
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Nagyon jó szálloda.
Kedves a személyzet, külön nagyra értékelem hogy születésnapomról is megemlékezett a szálloda!
Nagy a tisztaság.
Nagyon jó, hogy a szállodából megközelithető a fürdő.
A reggeli lehetne egy kicsit változatosabb.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a Thermal Hotel Balance szállodát!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Négy generáció üdült együtt a tavaszi szünet alatt. Nagyon szép, tiszta a szálloda, a személyzet barátságos, szolgálatkész. A fürdő igazán családbarát: a kicsi gyerektől, a középkorú nagyszülőkön át az idős dédmamáig mindenkinek az igényeit kielégíti, nem volt még az ünnepek alatt sem túlzsúfolt.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Kedves segítőkész személyzet, mindenben maximálisan jól felszerelt Hotel. Gyerekeknek és nagyobb gyerekeknek is játék és program lehetőség. A Hotel minden tekintetben a maximális pihenés, feltőltődés lehetőségét nyújtja! A Húsvéti programok is izgalmasak voltak, és külön a felnőttekre is gondoltak. Szívesen jövünk ide vissza legközelebb is!

Lenti
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Lenti
3-4 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, családi és gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Hotel Zéta
Lenti
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.01.31-ig
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 14.310 - 24.840,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.06-ig
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Szent Orbán Panzió
Napi árak, ellátás nélkül
Érvényes: 2019.08.21-ig
Karos Centrál Apartmanház
2019.05.20. - 2019.09.30.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.20-ig
Horgásztó Nyaraló
Gyékényes
8 nap/7 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.10. - 2019.11.30.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.351 - 15.308,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.05.31-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Szauna Cocktail Show-val, sportos programokkal, fürdőköpeny használattal, wellness- és szépségápolási tanácsadással, gyermek animációval, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.05.31.
Lenti
3 nap/2 éjszaka 18.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Lenti környékén
Hotel Aphrodite Zalakaros
Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Hotel Vital Zalakaros
Valentin nap (1 éjtől)
Napi árak
Téli-tavaszi csobbanás (min. 2 éj)

LentiX