Thermal Hotel Balance Lenti ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Thermal Hotel Balance  Lenti
8960 Lenti, Táncsics Mihály u. 8.

Thermal Hotel Balance  Lenti a térképen

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése:

1. helyezett a 18 lenti szállás közül
23. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1001 szállás közül

Thermal Hotel Balance Lenti bemutatkozása

Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a vendégeket. Épületét fedett folyosó köti össze a több medencét és wellness-szolgáltatások gazdag választékát kínáló Lenti Termálfürdő és Szent György Energiaparkkal, ahol a vendégek a fürdő szolgáltatását korlátlanul élvezhetik.

Thermal Hotel Balance Lenti képei

Thermal Hotel Balance  Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Négy generáció üdült együtt a tavaszi szünet alatt. Nagyon szép, tiszta a szálloda, a személyzet barátságos, szolgálatkész. A fürdő igazán családbarát: a kicsi gyerektől, a középkorú nagyszülőkön át az idős dédmamáig mindenkinek az igényeit kielégíti, nem volt még az ünnepek alatt sem túlzsúfolt.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Kedves segítőkész személyzet, mindenben maximálisan jól felszerelt Hotel. Gyerekeknek és nagyobb gyerekeknek is játék és program lehetőség. A Hotel minden tekintetben a maximális pihenés, feltőltődés lehetőségét nyújtja! A Húsvéti programok is izgalmasak voltak, és külön a felnőttekre is gondoltak. Szívesen jövünk ide vissza legközelebb is!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 1.
A márciusi hosszú hétvége után 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. A szoba tiszta, világos, modern. Az ágyak kényelmesek, de sajnos nincs franciaágyas szoba, és fedőmatraccal sem egyesítették a két ágyat, ami zavaró volt. Szőnyegpadló helyett parketta hatású műanyag burkolat volt a szobában, ami minden szöszmöszt összegyűjtött, így naponta kellett takarítást kérnünk.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagból egyet vissza lehetne adni. . . Belépve a hotelbe egy bár (vagy kocsmai söntés) és recepció egyben fogadja a kedves pihenni vágyó vendéget, ahol a recepción mindig egy alkalmazott van "jelen" ,(a hétvége alatt tapasztaltuk) de rá is 10 percet kellett várnunk, mire egy hátsó helységből előkerült.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27.
Nagyon barátságos személyzet!!! Változatos ételek,tiszta,nagy kényelmes szobák.Wellnes részleg is kíváló,szép kilátással. Közvetlen átjárás a termálfüdőbe nagyon jó!Többet kaptunk mint vártunk biztos hogy visszatérünk!

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
Szuper 4 napot töltöttünk a szállodában,az egyik legjobb hotel ahol jártunk,felkerült a dobogóra a kedvenc hotelek versenyében. Delux szobában votunk,tágas,tiszta és külön van a wc a fürdőszobától! A gyerek pótágya végre nem valami tábori összecsukható ágyiszerűség volt,hanem fotelágy. Az ételek finomak voltak. A wellness nem túl nagy de kárpótol az élményfürdő!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Kiváló a hotel. Különleges ételeket ettünk, fantasztikus a választék. A személyzet kedves. A wellness-részleg relaxációra alkalmas, még vízi torna is volt. Az átjárás a gyógyfürdőbe kényelmes, igazán jól lehet pihenni, úszni, élvezni a gyógyvizet. Kerékpározhattunk a hotel kerékpárjaival. Jógaóra bővítette a kínálatot, melyen szinten részt vettünk.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Sajnos az utolsó szobát kaptuk, ami messze volt mindentől.
A fél erkély miatt számolhattak volna fél superior árat.
Más minden tökéletes volt. üdv.: H.L.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
A vendéglátás magas szinvonalába volt részünk.
A szobák,a welnes,az étterem mind,mind nagyon szuper!
Gratulálok a hotel vezetésének,és a mindig mosolygó személyzetnek!
Amit változtatnék: esti programok lehetnének .
Köszönjük a csodás hetet !
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 5.
A szálloda rendkívül jó helyen fekszik, rövid időn belül akár 4 különböző országban is járhatunk. Klassz, hogy a strandra közvetlen az átjárhatóság a szállodából. Az éttermi személyzet kifejezetten kedves és udvarias, a recepciónál is segítőkészen voltak. A reggeli elég egysíkú, a választék közepes de minden nap ugyanaz.

Lenti
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.12.21.
Lenti
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportfelszerelések, játszószoba, játszótér és társasjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Hotel Zéta
Lenti
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kerékpár és nordic walking bot használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.06. - 2018.12.27.
Hotel Claudius
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 9.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna-, és fitneszterem használattal, nordic walkinggal, biliárddal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.05. - 2018.12.30.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-5 éjszaka 11.590,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, masszázzsal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2018.12.31.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.298,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használatával, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.11.29. - 2018.06.30.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 27.900,- Ft/család/éj ártól: önellátással, szauna oázis használattal, gyógy-, élményfürdő és fitneszterem használattal, gyermekanimációval, parkolással
2017.01.02. - 2018.12.22.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
2-6 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sport- és gyermekprogramokkal, tanácsadással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.31.
Fürdő Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, meglepetés szobabekészítéssel, sportpálya használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.14. - 2018.09.02.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.383 - 28.358,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.09. - 2019.01.06.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 20.088 - 23.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2010.08.21. - 2018.12.31.
Lenti
5 nap/4 éjszaka 18.713,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.15. - 2018.06.15.

Szállodák Lenti környékén
Hotel Vital Zalakaros
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely...
Tavaszi akció (min. 2 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás (min. 2 éj)
Tavaszi hétköznapok (min. 2 éj)

LentiX