Thermal Hotel Balance Lenti ★★★★

Thermal Hotel Balance  Lenti
8960 Lenti, Táncsics Mihály u. 8.

Thermal Hotel Balance  Lenti a térképen

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése:

1. helyezett a 18 lenti szállás közül
25. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1016 szállás közül

Thermal Hotel Balance Lenti bemutatkozása

Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a vendégeket. Épületét fedett folyosó köti össze a több medencét és wellness-szolgáltatások gazdag választékát kínáló Lenti Termálfürdő és Szent György Energiaparkkal, ahol a vendégek a fürdő szolgáltatását korlátlanul élvezhetik.

Thermal Hotel Balance Lenti képei

Thermal Hotel Balance  Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti vélemények

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Minden téren kiváló 1 hetet voltunk ott.
A szoba az ellátás a személyzet, itt valós a négy csillag.
A fürdő is teljesen jó, nem lehet kifogást keresni.
A személyzet segítőkész, figyelmes, bármilyen gonddal felveszik a versenyt és megoldják.
A programok, melyek benne vannak az árban, nagyon jók , napi szinten lehet találni valamit.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Egy szó, mint száz, nagyon meg voltunk elégedve mind a szállodával, a személyzet kedvességével, mind a termálfürdővel. Az épület kívülről és belülről is elegáns, a szobákon, éttermen és az összes helyiségen látszik, hogy odafigyeltek a lakberendezők a letisztult, minimál stílusú design-ra. Mi a 2. emeleten kaptuk meg a superior szobánkat, ami szép, tágas és nagyon tiszta volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még ilyen hotelben soha nem voltam,ahol mindennel teljesen meg voltam elégedve. A szoba tágas,tiszta és igényesen berendezett. A fürdőszoba higiénikusan 1. osztályú és kényelmes a használata. A személyzet, beleértve mindenkit nagyon kedvesek,mosolygósak és segítőkészek. Az étterem fantasztikus,nagyon finomakat ettünk az egy hét alatt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Csak maximális pontokat tudunk adni a szállodának. Sokhelyen voltunk már az országban, de a Hotel Balance mindent vitt. Különösen tetszett, hogy közvetlen használhattuk a városi Thermal Fürdőt, aminek tágassága, tisztasága, felszereltsége példás volt. A szoba tiszta, kényelmes volt, kiemelem a masszírozást végző Kerese Zsanett felkészültségét, udvariasságát.
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Nagyon jó szálloda.
Kedves a személyzet, külön nagyra értékelem hogy születésnapomról is megemlékezett a szálloda!
Nagy a tisztaság.
Nagyon jó, hogy a szállodából megközelithető a fürdő.
A reggeli lehetne egy kicsit változatosabb.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a Thermal Hotel Balance szállodát!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Négy generáció üdült együtt a tavaszi szünet alatt. Nagyon szép, tiszta a szálloda, a személyzet barátságos, szolgálatkész. A fürdő igazán családbarát: a kicsi gyerektől, a középkorú nagyszülőkön át az idős dédmamáig mindenkinek az igényeit kielégíti, nem volt még az ünnepek alatt sem túlzsúfolt.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Kedves segítőkész személyzet, mindenben maximálisan jól felszerelt Hotel. Gyerekeknek és nagyobb gyerekeknek is játék és program lehetőség. A Hotel minden tekintetben a maximális pihenés, feltőltődés lehetőségét nyújtja! A Húsvéti programok is izgalmasak voltak, és külön a felnőttekre is gondoltak. Szívesen jövünk ide vissza legközelebb is!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 1.
A márciusi hosszú hétvége után 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. A szoba tiszta, világos, modern. Az ágyak kényelmesek, de sajnos nincs franciaágyas szoba, és fedőmatraccal sem egyesítették a két ágyat, ami zavaró volt. Szőnyegpadló helyett parketta hatású műanyag burkolat volt a szobában, ami minden szöszmöszt összegyűjtött, így naponta kellett takarítást kérnünk.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagból egyet vissza lehetne adni. . . Belépve a hotelbe egy bár (vagy kocsmai söntés) és recepció egyben fogadja a kedves pihenni vágyó vendéget, ahol a recepción mindig egy alkalmazott van "jelen" ,(a hétvége alatt tapasztaltuk) de rá is 10 percet kellett várnunk, mire egy hátsó helységből előkerült.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27.
Nagyon barátságos személyzet!!! Változatos ételek,tiszta,nagy kényelmes szobák.Wellnes részleg is kíváló,szép kilátással. Közvetlen átjárás a termálfüdőbe nagyon jó!Többet kaptunk mint vártunk biztos hogy visszatérünk!

Lenti
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Lenti
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportfelszerelések, játszószoba, játszótér és társasjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Hotel Zéta
Lenti
6 nap/5 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kerékpár és nordic walking bot használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.27-ig
Abbázia Country Club
Nemesnép
2-3 éjszaka 23.075,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.01.
Arany Apartmanház II.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Arany Apartmanház III.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 26.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Gabriell Vendégház
3-4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: üdvözlőitallal
Érvényes: 2018.11.04-ig
Lenti
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna használattal, családi és gyermekprogramokkal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.04-ig

Szállodák Lenti környékén
Batthyány Kúria Zalacsány
A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda...
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely...
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Főúri kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egészségmegőrző relax napok (min. 2 éj)
Félpanziós akció (min. 2 éj)

LentiX