Thermal Hotel Balance Lenti ★★★★

Thermal Hotel Balance  Lenti
8960 Lenti, Táncsics Mihály u. 8.

Thermal Hotel Balance  Lenti a térképen

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése:

1. helyezett a 18 lenti szállás közül
10. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Thermal Hotel Balance Lenti bemutatkozása

Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a vendégeket. Épületét fedett folyosó köti össze a több medencét és wellness-szolgáltatások gazdag választékát kínáló Lenti Termálfürdő és Szent György Energiaparkkal, ahol a vendégek a fürdő szolgáltatását korlátlanul élvezhetik.

Thermal Hotel Balance Lenti képei

Thermal Hotel Balance  Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti vélemények

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Már másodszor voltunk a Balance Hotelban, de ismét nagyon jól éreztük magunkat. Férjemmel és szüleimmel töltöttünk itt 2 éjszakát két egymás melletti, összenyíló, tágas, kényelmes szobában. A szálloda wellness részlege is nagyon jó, de a termál és élményfürdő minden igényt kielégít. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon bőséges és finom volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet figyelmes és segítőkész.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Új, elegáns szálloda, kényelmes nagy méretű szobával, erkéllyel, fürdőszobával, belső udvarral, őrzött parkolóval. Mindennap takarítják. (Megjegyzés a törölközőt nem cserélték, pedig ledobtam egyet a padlóra)Halk zene szól, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, minden a vendég kényelmét szolgálja. Érkezéskor pezsgő, v. limonádé. A 4.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
A szálloda ès a szobák is nagyon szèpek, az ágy kènyelmes volt. Az ètelválasztèk bősèges és finom volt.
A wellness szolgáltatás kiválò, a strand pedig gyönyörű tiszta, minden igènyt kielègìtő !

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Három napot töltöttünk ebben a határközeli modern hotelben. Recepción kedves fogadtatás, tágas, kellemesen berendezett szoba erkéllyel, finom ételek mind reggelinél, mind vacsoránál. Kiváló saját hotel-wellness részleg, finom gyógyfürdő közvetlen összeköttetéssel, hangulatos kisváros. Délutánkont figyelmességként sütemény kínálás.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Nagyon jó volt, már 2. alkalommal voltunk. Sok medence, nincs zsúfoltság, remek megközelítés. Személyzet minden téren rugalmas és kedves, tisztasággal és az éttermi kínálattal, kiszolgálással nem volt probléma. Kicsit kényelmetlen volt az ágy és meleg volt a szobában, de nem lehet minden tökéletes.

Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok helyen jártunk Már de ilyen gyenge helyen még nem voltunk. Amit a húsvéti csomagban igértek szinte semmit nem teljesítettek. Hát ennyi nagyon csalódottak vagyunk.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Fentebb írtak alapján minden tetszett.. Sajnos, a szoba erkélyéről hiányzott a védőkorlát...
Kimondottan tetszett, hogy megpróbáltak segíteni, mivel zárva maradt a Turisztikai szolgáltató vitrinje, ahonnan szerettem volna vásárolni. Remélem, e-amil címemen felveszik velem a kapcsolatot ez ügyben :) Egyébként minden szuper volt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljesen véletlenül találtam rá a szállodára, Nyugat Dunántúlon kerestem Wellness lehetőségeket. Már az érkezésünkkor kellemes meglepetés ért, hogy másfél órával korábban becsekkolhattunk a szobába. Érkezés után ott ebédeltünk, gyors és kiváló volt a kiszolgálás, az étel nagyon finom volt. A szoba tökéletes volt, mérete még nagyobb is, mint azt a többi szállodában megszoktuk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Minden nagyon szuper, kedves a személyzet, az étkezés kifogástalan, bőséges a választék, a szálloda beosztása tökéletes. A szoba is nagyon jó hangulatú, tiszta. A 4. emeleti wellness különleges, nagyon szép a kilátás, jó az elhelyezése. A gyógyfürdő a folyosón keresztül kényelmesen elérhető, naponta többszöri átjárással.

2 nap/1 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.10-ig
Lenti
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni desszert kínálattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sporteszközök, játszószoba, társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.01-ig
Hotel Zéta
Lenti
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 16.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 2.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Orwa Apartman I.
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
3 nap/2 éjszaka 15.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri vacsorával, ajándék szaunázással
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3-5 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, fürdőköpeny és szauna-lepedő bekészítéssel, sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Lenti
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.01-ig

Szállodák Lenti környékén
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Aphrodite Zalakaros
Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel...
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)

LentiX