Thermal Hotel Balance Lenti ★★★★

Thermal Hotel Balance  Lenti
8960 Lenti, Táncsics Mihály u. 8.

Thermal Hotel Balance  Lenti a térképen

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése:

1. helyezett a 18 lenti szállás közül
2. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Akciós csomagok

Thermal Hotel Balance Lenti bemutatkozása

Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a vendégeket. Épületét fedett folyosó köti össze a több medencét és wellness-szolgáltatások gazdag választékát kínáló Lenti Termálfürdő és Szent György Energiaparkkal, ahol a vendégek a fürdő szolgáltatását korlátlanul élvezhetik.

Thermal Hotel Balance Lenti képei

Thermal Hotel Balance  Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
Mindenben maximális a Hotel.Nagyon szép és korszerű és csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat,szinte elszállt az a pár nap.A személyzet is nagyon kedves és udvarias volt.Mindent köszönünk!

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Már másodszor voltunk a Balance Hotelban, de ismét nagyon jól éreztük magunkat. Férjemmel és szüleimmel töltöttünk itt 2 éjszakát két egymás melletti, összenyíló, tágas, kényelmes szobában. A szálloda wellness részlege is nagyon jó, de a termál és élményfürdő minden igényt kielégít. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon bőséges és finom volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet figyelmes és segítőkész.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Új, elegáns szálloda, kényelmes nagy méretű szobával, erkéllyel, fürdőszobával, belső udvarral, őrzött parkolóval. Mindennap takarítják. (Megjegyzés a törölközőt nem cserélték, pedig ledobtam egyet a padlóra)Halk zene szól, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, minden a vendég kényelmét szolgálja. Érkezéskor pezsgő, v. limonádé. A 4.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
A szálloda ès a szobák is nagyon szèpek, az ágy kènyelmes volt. Az ètelválasztèk bősèges és finom volt.
A wellness szolgáltatás kiválò, a strand pedig gyönyörű tiszta, minden igènyt kielègìtő !

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Három napot töltöttünk ebben a határközeli modern hotelben. Recepción kedves fogadtatás, tágas, kellemesen berendezett szoba erkéllyel, finom ételek mind reggelinél, mind vacsoránál. Kiváló saját hotel-wellness részleg, finom gyógyfürdő közvetlen összeköttetéssel, hangulatos kisváros. Délutánkont figyelmességként sütemény kínálás.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Nagyon jó volt, már 2. alkalommal voltunk. Sok medence, nincs zsúfoltság, remek megközelítés. Személyzet minden téren rugalmas és kedves, tisztasággal és az éttermi kínálattal, kiszolgálással nem volt probléma. Kicsit kényelmetlen volt az ágy és meleg volt a szobában, de nem lehet minden tökéletes.

Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok helyen jártunk Már de ilyen gyenge helyen még nem voltunk. Amit a húsvéti csomagban igértek szinte semmit nem teljesítettek. Hát ennyi nagyon csalódottak vagyunk.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Fentebb írtak alapján minden tetszett.. Sajnos, a szoba erkélyéről hiányzott a védőkorlát...
Kimondottan tetszett, hogy megpróbáltak segíteni, mivel zárva maradt a Turisztikai szolgáltató vitrinje, ahonnan szerettem volna vásárolni. Remélem, e-amil címemen felveszik velem a kapcsolatot ez ügyben :) Egyébként minden szuper volt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljesen véletlenül találtam rá a szállodára, Nyugat Dunántúlon kerestem Wellness lehetőségeket. Már az érkezésünkkor kellemes meglepetés ért, hogy másfél órával korábban becsekkolhattunk a szobába. Érkezés után ott ebédeltünk, gyors és kiváló volt a kiszolgálás, az étel nagyon finom volt. A szoba tökéletes volt, mérete még nagyobb is, mint azt a többi szállodában megszoktuk.

Lenti
2 nap/1 éjszaka 24.950 - 27.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, teljes panzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Lenti
6 nap/5 éjszaka 21.105 - 22.905,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Zéta
Lenti
4 nap/3 éjszaka 14.634,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élményfürdővel kombinált fürdőbelépővel, medencék használatával, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 27.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.02.17-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Csinyálóház
Velemér
5 nap/4 éjszaka 7.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.03-ig
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 14.875 - 21.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 27.285 - 47.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2020.08.20-ig
Lenti
2 nap/1 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Orwa Apartman II.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.03-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Érvényes: 2020.08.23-ig

Szállodák Lenti környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Hotel Vital Zalakaros
Idilli nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Őszi-téli senior pihenés (min. 5 éj)

LentiX