Thermal Hotel Balance Lenti ★★★★

Thermal Hotel Balance  Lenti
8960 Lenti, Táncsics Mihály u. 8.

Thermal Hotel Balance  Lenti a térképen

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése:

1. helyezett a 19 lenti szállás közül
2. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Thermal Hotel Balance Lenti bemutatkozása

Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a vendégeket. Épületét fedett folyosó köti össze a több medencét és wellness-szolgáltatások gazdag választékát kínáló Lenti Termálfürdő és Szent György Energiaparkkal, ahol a vendégek a fürdő szolgáltatását korlátlanul élvezhetik.

Thermal Hotel Balance Lenti képei

Thermal Hotel Balance  Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 29.
Csodás környezetben, szép, óriási park által övezett fürdőben lubickolhattunk. A szálloda személyzete nagyon udvarias, barátságos és segítőkész volt, a szobák szépek és tiszták. Az éttermi ellátás is bőséges, minden igényt kielégítő, sokféle finomságot fogyaszthattunk. Remekül éreztük magunkat, így elhatároztuk, hogy máskor is eljövünk!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 20.
3 éjszakát töltöttünk itt. Csak a maximális pontot tudom adni. Nagy tisztaság, a szállodában, és a gyógyfürdőben is. Apró figyelmesség a szálloda részéről, amikor egy tortával meglepték a feleségem szülinapja alkalmából. Kedves udvarias személyzet. Nagyon finom ételek. Biztos, hogy visszatérünk.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
Mindenben maximális a Hotel.Nagyon szép és korszerű és csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat,szinte elszállt az a pár nap.A személyzet is nagyon kedves és udvarias volt.Mindent köszönünk!

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Már másodszor voltunk a Balance Hotelban, de ismét nagyon jól éreztük magunkat. Férjemmel és szüleimmel töltöttünk itt 2 éjszakát két egymás melletti, összenyíló, tágas, kényelmes szobában. A szálloda wellness részlege is nagyon jó, de a termál és élményfürdő minden igényt kielégít. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon bőséges és finom volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet figyelmes és segítőkész.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Új, elegáns szálloda, kényelmes nagy méretű szobával, erkéllyel, fürdőszobával, belső udvarral, őrzött parkolóval. Mindennap takarítják. (Megjegyzés a törölközőt nem cserélték, pedig ledobtam egyet a padlóra)Halk zene szól, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, minden a vendég kényelmét szolgálja. Érkezéskor pezsgő, v. limonádé. A 4.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
A szálloda ès a szobák is nagyon szèpek, az ágy kènyelmes volt. Az ètelválasztèk bősèges és finom volt.
A wellness szolgáltatás kiválò, a strand pedig gyönyörű tiszta, minden igènyt kielègìtő !

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Három napot töltöttünk ebben a határközeli modern hotelben. Recepción kedves fogadtatás, tágas, kellemesen berendezett szoba erkéllyel, finom ételek mind reggelinél, mind vacsoránál. Kiváló saját hotel-wellness részleg, finom gyógyfürdő közvetlen összeköttetéssel, hangulatos kisváros. Délutánkont figyelmességként sütemény kínálás.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Nagyon jó volt, már 2. alkalommal voltunk. Sok medence, nincs zsúfoltság, remek megközelítés. Személyzet minden téren rugalmas és kedves, tisztasággal és az éttermi kínálattal, kiszolgálással nem volt probléma. Kicsit kényelmetlen volt az ágy és meleg volt a szobában, de nem lehet minden tökéletes.

Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok helyen jártunk Már de ilyen gyenge helyen még nem voltunk. Amit a húsvéti csomagban igértek szinte semmit nem teljesítettek. Hát ennyi nagyon csalódottak vagyunk.

Lenti
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, aqua fitness és senior torna lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.06.30.
Lenti
3 nap/2 éjszaka 17.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.06.30.
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 7.225 - 8.475,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.20-ig
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.050 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Alsóhegyi Apartmanok
2021.03.12. - 2022.01.19.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.06.
Hotel Vital
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.07.11.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 36.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Lenti
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.

Szállodák Lenti környékén
Hotel Vital Zalakaros
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Hotel Aphrodite Zalakaros
Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel...
Előnyári kikapcsolódás (min. 4 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Családi vakáció- Hello nyár (min. 2 éj)

LentiX