Thermal Hotel Balance Lenti ★★★★

Thermal Hotel Balance  Lenti
8960 Lenti, Táncsics Mihály u. 8.

Thermal Hotel Balance  Lenti a térképen

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése:

1. helyezett a 18 lenti szállás közül
19. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Thermal Hotel Balance Lenti bemutatkozása

Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a vendégeket. Épületét fedett folyosó köti össze a több medencét és wellness-szolgáltatások gazdag választékát kínáló Lenti Termálfürdő és Szent György Energiaparkkal, ahol a vendégek a fürdő szolgáltatását korlátlanul élvezhetik.

Thermal Hotel Balance Lenti képei

Thermal Hotel Balance  Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet figyelmes és segítőkész.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Új, elegáns szálloda, kényelmes nagy méretű szobával, erkéllyel, fürdőszobával, belső udvarral, őrzött parkolóval. Mindennap takarítják. (Megjegyzés a törölközőt nem cserélték, pedig ledobtam egyet a padlóra)Halk zene szól, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, minden a vendég kényelmét szolgálja. Érkezéskor pezsgő, v. limonádé. A 4.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
A szálloda ès a szobák is nagyon szèpek, az ágy kènyelmes volt. Az ètelválasztèk bősèges és finom volt.
A wellness szolgáltatás kiválò, a strand pedig gyönyörű tiszta, minden igènyt kielègìtő !

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Három napot töltöttünk ebben a határközeli modern hotelben. Recepción kedves fogadtatás, tágas, kellemesen berendezett szoba erkéllyel, finom ételek mind reggelinél, mind vacsoránál. Kiváló saját hotel-wellness részleg, finom gyógyfürdő közvetlen összeköttetéssel, hangulatos kisváros. Délutánkont figyelmességként sütemény kínálás.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Nagyon jó volt, már 2. alkalommal voltunk. Sok medence, nincs zsúfoltság, remek megközelítés. Személyzet minden téren rugalmas és kedves, tisztasággal és az éttermi kínálattal, kiszolgálással nem volt probléma. Kicsit kényelmetlen volt az ágy és meleg volt a szobában, de nem lehet minden tökéletes.

Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok helyen jártunk Már de ilyen gyenge helyen még nem voltunk. Amit a húsvéti csomagban igértek szinte semmit nem teljesítettek. Hát ennyi nagyon csalódottak vagyunk.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Fentebb írtak alapján minden tetszett.. Sajnos, a szoba erkélyéről hiányzott a védőkorlát...
Kimondottan tetszett, hogy megpróbáltak segíteni, mivel zárva maradt a Turisztikai szolgáltató vitrinje, ahonnan szerettem volna vásárolni. Remélem, e-amil címemen felveszik velem a kapcsolatot ez ügyben :) Egyébként minden szuper volt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljesen véletlenül találtam rá a szállodára, Nyugat Dunántúlon kerestem Wellness lehetőségeket. Már az érkezésünkkor kellemes meglepetés ért, hogy másfél órával korábban becsekkolhattunk a szobába. Érkezés után ott ebédeltünk, gyors és kiváló volt a kiszolgálás, az étel nagyon finom volt. A szoba tökéletes volt, mérete még nagyobb is, mint azt a többi szállodában megszoktuk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Minden nagyon szuper, kedves a személyzet, az étkezés kifogástalan, bőséges a választék, a szálloda beosztása tökéletes. A szoba is nagyon jó hangulatú, tiszta. A 4. emeleti wellness különleges, nagyon szép a kilátás, jó az elhelyezése. A gyógyfürdő a folyosón keresztül kényelmesen elérhető, naponta többszöri átjárással.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, új építésű szálloda, kedves, udvarias személyzettel. Kiváló a termál és élményfürdő,kényelmes az átjárás a fürdőbe, de a szálloda wellness részlege is szuper. A reggeli és vacsora kínálat is kifogástalan. Mi nagyon jól éreztük magunkat, még biztos visszatérünk.
Nyugodt szívvel merem ajánlani mindenkinek!

Lenti
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, süteményekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, változatos programokkal, sporteszköz és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.28.
Lenti
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Zéta
Lenti
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.17-ig
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 22.485,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.06-ig
Karos Garden Family Resort
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, játszótér és grillezőhely használattal, parkolással
2019.12.20. - 2020.01.05.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, gyermekanimációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 28.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés ajándékkal, ünnepi vacsorával és programokkal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, kedvezményes aromafürdőzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Orwa Apartman II.
Érvényes: 2020.09.17-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.972 - 15.970,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Lenti
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Lenti környékén
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Félpanziós akció (1 éjtől)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Akciós őszi pihenés (min. 2 éj)

LentiX