Thermal Hotel Balance Lenti ★★★★

Thermal Hotel Balance  Lenti
8960 Lenti, Táncsics Mihály u. 8.

Thermal Hotel Balance  Lenti a térképen

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése:

1. helyezett a 18 lenti szállás közül
24. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1009 szállás közül

Thermal Hotel Balance Lenti bemutatkozása

Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a vendégeket. Épületét fedett folyosó köti össze a több medencét és wellness-szolgáltatások gazdag választékát kínáló Lenti Termálfürdő és Szent György Energiaparkkal, ahol a vendégek a fürdő szolgáltatását korlátlanul élvezhetik.

Thermal Hotel Balance Lenti képei

Thermal Hotel Balance  Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Egy szó, mint száz, nagyon meg voltunk elégedve mind a szállodával, a személyzet kedvességével, mind a termálfürdővel. Az épület kívülről és belülről is elegáns, a szobákon, éttermen és az összes helyiségen látszik, hogy odafigyeltek a lakberendezők a letisztult, minimál stílusú design-ra. Mi a 2. emeleten kaptuk meg a superior szobánkat, ami szép, tágas és nagyon tiszta volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Csak maximális pontokat tudunk adni a szállodának. Sokhelyen voltunk már az országban, de a Hotel Balance mindent vitt. Különösen tetszett, hogy közvetlen használhattuk a városi Thermal Fürdőt, aminek tágassága, tisztasága, felszereltsége példás volt. A szoba tiszta, kényelmes volt, kiemelem a masszírozást végző Kerese Zsanett felkészültségét, udvariasságát.
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Nagyon jó szálloda.
Kedves a személyzet, külön nagyra értékelem hogy születésnapomról is megemlékezett a szálloda!
Nagy a tisztaság.
Nagyon jó, hogy a szállodából megközelithető a fürdő.
A reggeli lehetne egy kicsit változatosabb.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a Thermal Hotel Balance szállodát!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Négy generáció üdült együtt a tavaszi szünet alatt. Nagyon szép, tiszta a szálloda, a személyzet barátságos, szolgálatkész. A fürdő igazán családbarát: a kicsi gyerektől, a középkorú nagyszülőkön át az idős dédmamáig mindenkinek az igényeit kielégíti, nem volt még az ünnepek alatt sem túlzsúfolt.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Kedves segítőkész személyzet, mindenben maximálisan jól felszerelt Hotel. Gyerekeknek és nagyobb gyerekeknek is játék és program lehetőség. A Hotel minden tekintetben a maximális pihenés, feltőltődés lehetőségét nyújtja! A Húsvéti programok is izgalmasak voltak, és külön a felnőttekre is gondoltak. Szívesen jövünk ide vissza legközelebb is!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 1.
A márciusi hosszú hétvége után 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. A szoba tiszta, világos, modern. Az ágyak kényelmesek, de sajnos nincs franciaágyas szoba, és fedőmatraccal sem egyesítették a két ágyat, ami zavaró volt. Szőnyegpadló helyett parketta hatású műanyag burkolat volt a szobában, ami minden szöszmöszt összegyűjtött, így naponta kellett takarítást kérnünk.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagból egyet vissza lehetne adni. . . Belépve a hotelbe egy bár (vagy kocsmai söntés) és recepció egyben fogadja a kedves pihenni vágyó vendéget, ahol a recepción mindig egy alkalmazott van "jelen" ,(a hétvége alatt tapasztaltuk) de rá is 10 percet kellett várnunk, mire egy hátsó helységből előkerült.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27.
Nagyon barátságos személyzet!!! Változatos ételek,tiszta,nagy kényelmes szobák.Wellnes részleg is kíváló,szép kilátással. Közvetlen átjárás a termálfüdőbe nagyon jó!Többet kaptunk mint vártunk biztos hogy visszatérünk!

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
Szuper 4 napot töltöttünk a szállodában,az egyik legjobb hotel ahol jártunk,felkerült a dobogóra a kedvenc hotelek versenyében. Delux szobában votunk,tágas,tiszta és külön van a wc a fürdőszobától! A gyerek pótágya végre nem valami tábori összecsukható ágyiszerűség volt,hanem fotelágy. Az ételek finomak voltak. A wellness nem túl nagy de kárpótol az élményfürdő!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Kiváló a hotel. Különleges ételeket ettünk, fantasztikus a választék. A személyzet kedves. A wellness-részleg relaxációra alkalmas, még vízi torna is volt. Az átjárás a gyógyfürdőbe kényelmes, igazán jól lehet pihenni, úszni, élvezni a gyógyvizet. Kerékpározhattunk a hotel kerékpárjaival. Jógaóra bővítette a kínálatot, melyen szinten részt vettünk.

Lenti
4-7 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, választható belépővel, élőzenés esttel, wellness-részleg használattal, sportfelszerelés-kölcsönzési lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.03.
Lenti
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, forralt borral és süteményekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, változatos programokkal, sporteszköz és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.20. - 2018.12.28.
Hotel Zéta
Lenti
4 nap/3 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő- és szauna belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.31.
Misefa Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.28. - 2018.09.30.
Hotel König
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2018.12.31.
Abbázia Country Club
Nemesnép
2 nap/1 éjszaka 9.544 - 13.912,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.13. - 2020.06.14.
Hotel Fortuna
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, asztalitenisz használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.15. - 2018.09.30.
Arany Apartmanház III.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2018.08.18. - 2019.08.18.
XXL Apartman
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.26. - 2018.11.15.
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 2.975 - 5.225,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.19. - 2018.10.15.
Karos Garden Family Resort
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással
2018.10.19. - 2018.11.05.
Lenti
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.02. - 2018.12.21.

Szállodák Lenti környékén
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely...
Batthyány Kúria Zalacsány
A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda...
Fürdők világában (min. 3 éj)
Főúri kikapcsolódás (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min.1 éj)

LentiX