Kovács Jolán: Elegáns szálloda udvarias személyzettel - Thermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése
1. helyezett a 18 lenti szállás közül

Elegáns szálloda udvarias személyzettel

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Új, elegáns szálloda, kényelmes nagy méretű szobával, erkéllyel, fürdőszobával, belső udvarral, őrzött parkolóval. Mindennap takarítják. (Megjegyzés a törölközőt nem cserélték, pedig ledobtam egyet a padlóra)Halk zene szól, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, minden a vendég kényelmét szolgálja. Érkezéskor pezsgő, v. limonádé. A 4. emeleti wellness az élményelemeivel kiváló, úszásra is jó (bár arra elég meleg a víz. Van napozó terasza. (A csomagban gyümölcsöt is ígértek ide, de nem volt egyszer sem, egyszer volt kávé az ásványvíz mellett-de nem hiányzott.Kaptunk nagy méretű fürdőtörölközőt is, a csomagban ígért strandtáskát, papucsot nem-ez is volt sajátunk, csak megjegyzés)Az étterem is elegáns, jó az étel, kicsit több zöldség lehetne a vacsoránál, mindig csak 1 féle grillezett zöldség: vagy répa, vagy cukkini, vagy karfiol és nyers saláta), de a sült pisztráng, grillezett harcsa nagyon finom volt.(Mindennap volt hal, ezt értékeltük.) A fürdő tágas, de már szept.-től a kinti élményvilág le lett zárva.. Jó a gyógyvíz hatása az ízületekre, kicsit meleg a víz, így félóra a max.az ajánlott vízben tartózkodás.A senior csomag miatt, szinte csak idősek voltak,(németek főként) nem ártana a gyógyvízhez nyakzuhany, derékmasszázs, stb, nem csak ülő rész.Van sok úszásra alkalmas medence is, főleg kinti., bent pedig egy szuper úszómedence, gyógyvizes medence is. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki nyugalomra, feltöltődésre vágyik. Jövünk még, mert az apróságok ellenére nagyon jól éreztük magunkat. A környéken érdemes megnézni a bivalyokat is. A hétköznapi akciós csomag ára jó ár-érték arányú, egyébként a teljes árú hét végi csomagok kissé borsos árúak a többi szálláshoz képest.

Étkezés:

Szeretnéd követni Kovács Jolán felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Balance Lenti
8960 Lenti
Táncsics Mihály u. 8.

2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet...

2019. augusztus 10.
A szálloda ès a szobák is nagyon szèpek, az ágy kènyelmes volt. Az ètelválasztèk bősèges és finom volt. A wellness szolgáltatás kiválò, a strand pedig gyönyörű tiszta, minden igènyt kielègìtő !

2019. május 24.
Három napot töltöttünk ebben a határközeli modern hotelben. Recepción kedves fogadtatás, tágas, kellemesen berendezett szoba erkéllyel, finom ételek mind reggelinél, mind vacsoránál. Kiváló saját hotel-wellness részleg, finom gyógyfürdő közvetlen összeköttetéssel, hangulatos kisváros....

Thermal Hotel Balance, Lenti kiemelt csomagajánlatai
 - Balance hétköznapok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22
 - Senior hétköznapok - 60 év felett (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-20
 - Lenti kikapcsolódás (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 15.540,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, sportfelszerelés kölcsönzéssel, gyermekeknek játszóházzal és játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22