Kovács Jolán: Elegáns szálloda udvarias személyzettel - Thermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése
1. helyezett a 18 lenti szállás közül

Elegáns szálloda udvarias személyzettel

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Új, elegáns szálloda, kényelmes nagy méretű szobával, erkéllyel, fürdőszobával, belső udvarral, őrzött parkolóval. Mindennap takarítják. (Megjegyzés a törölközőt nem cserélték, pedig ledobtam egyet a padlóra)Halk zene szól, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, minden a vendég kényelmét szolgálja. Érkezéskor pezsgő, v. limonádé. A 4. emeleti wellness az élményelemeivel kiváló, úszásra is jó (bár arra elég meleg a víz. Van napozó terasza. (A csomagban gyümölcsöt is ígértek ide, de nem volt egyszer sem, egyszer volt kávé az ásványvíz mellett-de nem hiányzott.Kaptunk nagy méretű fürdőtörölközőt is, a csomagban ígért strandtáskát, papucsot nem-ez is volt sajátunk, csak megjegyzés)Az étterem is elegáns, jó az étel, kicsit több zöldség lehetne a vacsoránál, mindig csak 1 féle grillezett zöldség: vagy répa, vagy cukkini, vagy karfiol és nyers saláta), de a sült pisztráng, grillezett harcsa nagyon finom volt.(Mindennap volt hal, ezt értékeltük.) A fürdő tágas, de már szept.-től a kinti élményvilág le lett zárva.. Jó a gyógyvíz hatása az ízületekre, kicsit meleg a víz, így félóra a max.az ajánlott vízben tartózkodás.A senior csomag miatt, szinte csak idősek voltak,(németek főként) nem ártana a gyógyvízhez nyakzuhany, derékmasszázs, stb, nem csak ülő rész.Van sok úszásra alkalmas medence is, főleg kinti., bent pedig egy szuper úszómedence, gyógyvizes medence is. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki nyugalomra, feltöltődésre vágyik. Jövünk még, mert az apróságok ellenére nagyon jól éreztük magunkat. A környéken érdemes megnézni a bivalyokat is. A hétköznapi akciós csomag ára jó ár-érték arányú, egyébként a teljes árú hét végi csomagok kissé borsos árúak a többi szálláshoz képest.

Étkezés:

Szeretnéd követni Kovács Jolán felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Balance Lenti
8960 Lenti
Táncsics Mihály u. 8.

2020. július 6.
Mindenben maximális a Hotel.Nagyon szép és korszerű és csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat,szinte elszállt az a pár nap.A személyzet is nagyon kedves és udvarias volt.Mindent köszönünk!

2019. november 19.
Már másodszor voltunk a Balance Hotelban, de ismét nagyon jól éreztük magunkat. Férjemmel és szüleimmel töltöttünk itt 2 éjszakát két egymás melletti, összenyíló, tágas, kényelmes szobában. A szálloda wellness részlege is nagyon jó, de a termál és élményfürdő minden igényt kielégít. A...

2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet...

Thermal Hotel Balance, Lenti kiemelt csomagajánlatai
 - Balance Vakáció
6 nap/5 éjszaka 21.105 - 22.905,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-30 - 2020-08-30
 - Senior hétköznapok
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, aqua fitness és senior torna lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-30 - 2020-12-17
 - Balance napok
3 nap/2 éjszaka 17.450 - 25.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-30 - 2021-06-30