Gelencsérné Andi: Kellemes kikapcsolódás Lentiben - Thermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése
1. helyezett a 18 lenti szállás közül

Kellemes kikapcsolódás Lentiben

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Már másodszor voltunk a Balance Hotelban, de ismét nagyon jól éreztük magunkat. Férjemmel és szüleimmel töltöttünk itt 2 éjszakát két egymás melletti, összenyíló, tágas, kényelmes szobában. A szálloda wellness részlege is nagyon jó, de a termál és élményfürdő minden igényt kielégít. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon bőséges és finom volt. Ismét nem csalódtunk, nagyon jó volt minden. A személyzet kedves, figyelmes és segítőkész. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szállodát.

Szeretnéd követni Gelencsérné Andi felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Balance Lenti
8960 Lenti
Táncsics Mihály u. 8.

2019. szeptember 13.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában a 7 éves unokánkkal. A szoba modern,tágas,tiszta. Kifejezetten csendes, ami nagyon jó ahhoz képest,hogy telt ház volt a szállodában. Jók voltak a gyerekeknek szervezett programok a szálloda udvarán, nagyon kedves volt az animátor hölgy! A személyzet...

2019. szeptember 10.
Új, elegáns szálloda, kényelmes nagy méretű szobával, erkéllyel, fürdőszobával, belső udvarral, őrzött parkolóval. Mindennap takarítják. (Megjegyzés a törölközőt nem cserélték, pedig ledobtam egyet a padlóra)Halk zene szól, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, minden a vendég kényelmét...

2019. augusztus 10.
A szálloda ès a szobák is nagyon szèpek, az ágy kènyelmes volt. Az ètelválasztèk bősèges és finom volt. A wellness szolgáltatás kiválò, a strand pedig gyönyörű tiszta, minden igènyt kielègìtő !

Thermal Hotel Balance, Lenti kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020-06-01 - 2020-08-31
 - Senior hétköznapok - 60 év felett (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos programokkal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-06-30
 - Balance hétköznapok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-09 - 2020-06-12