Kilenc város: Csodás őszi napok a Hotel Balanceban - Thermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti értékelése
1. helyezett a 19 lenti szállás közül

Csodás őszi napok a Hotel Balanceban

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 29.
Csodás környezetben, szép, óriási park által övezett fürdőben lubickolhattunk. A szálloda személyzete nagyon udvarias, barátságos és segítőkész volt, a szobák szépek és tiszták. Az éttermi ellátás is bőséges, minden igényt kielégítő, sokféle finomságot fogyaszthattunk. Remekül éreztük magunkat, így elhatároztuk, hogy máskor is eljövünk!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Kilenc város felhasználót?    Igen

Thermal Hotel Balance Lenti
8960 Lenti
Táncsics Mihály u. 8.

2020. szeptember 20.
3 éjszakát töltöttünk itt. Csak a maximális pontot tudom adni. Nagy tisztaság, a szállodában, és a gyógyfürdőben is. Apró figyelmesség a szálloda részéről, amikor egy tortával meglepték a feleségem szülinapja alkalmából. Kedves udvarias személyzet. Nagyon finom ételek. Biztos, hogy visszatérünk.

2020. július 6.
Mindenben maximális a Hotel.Nagyon szép és korszerű és csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat,szinte elszállt az a pár nap.A személyzet is nagyon kedves és udvarias volt.Mindent köszönünk!

2019. november 19.
Már másodszor voltunk a Balance Hotelban, de ismét nagyon jól éreztük magunkat. Férjemmel és szüleimmel töltöttünk itt 2 éjszakát két egymás melletti, összenyíló, tágas, kényelmes szobában. A szálloda wellness részlege is nagyon jó, de a termál és élményfürdő minden igényt kielégít. A...

Thermal Hotel Balance, Lenti kiemelt csomagajánlatai
 - Senior hétköznapok
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, aqua fitness és senior torna lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-02 - 2021-06-30
 - Balance napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-02 - 2021-06-30
 - Március 15. (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, játszószoba és társasjáték használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-11 - 2021-03-15