Lilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred

3517 Lillafüred, Losonczi u. 31.

Lilla Villa Üdülő és Alkotóház  Lillafüred a térképen

Wellness csomagok Lillafüred városában

Lilla Villa Üdülő és Alkotóház Lillafüred vélemények

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Az egész szállás szörnyű. A kert rendezetlen (és nem a parkosítás hiányára gondolok), a szomszéd kutyája szabadon szaladgál a kertben, a szobák büdösek, dohosak. Ha valaki asztmás v. légúti betegsége van, annak semmiképp sem ajánlom. A férjem asztmás, egy éjszakát sem tudtunk (sajnos) eltölteni. Nekünk nagy csalódás volt.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonos a szobákról is feltölthetne képeket na akkor tuti nem venné ki senki. Az Villáig felvezető útról sem kaptunk tájékoztatást, ami veszélyes, éjszaka kivilágítatlan ,korlát sincs ,elemlámpa vagy telefon kell , hogy fel tudj menni, Illetve van 1 mozgásérzékelős lámpa egy fordulónál. de az édes kevés. Lepukkant( koszos, rozsdás ) kerti bútorok.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Régi, dohos bútorok. Zsúfolt szobák. Poros szőnyegek. Elburjánzott kert. Elhanyagolt terasz.
Némi ráfordítással kiváló szálláshely lenne mivel gyönyörű helyen van. Kár hogy hagyják így tönkremenni.
A személyzet (Judit) nagyon kedves, segítőkész.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Lakhatatlan, kiadhtatlan, méltatlan bárki számára és ezért még fizettem is. Nemcsak, hogy úttörőtáborbeli bútorok vannak, de a hely penészes, dohos és elavult. A felvonó nem működik. Csináltak magukról néhány csilivili képet és 1-2 szob
t felujitottak a többi része a háznak putri! Alig birtunk ki ott egy éjszakát, a többi pénzt azonnal visszakértünk, de kellett volna az első éjszakáért járü pénzt is visszakérni.

Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.260 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.12.20.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.14-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.116 - 26.064,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

LillafüredX