Lillafüred

Lillafüred
LillafüredLillafüred
LillafüredLillafüred

Lillafüred bemutatása

Lillafüred Miskolc egyik városrésze, Magyarország északkeleti részén, a Bükk hegység természeti szépségekben és kedvelt kirándulóhelyekben gazdag oldalán.

Evés, ivás Lillafüreden (6)

Lillafüred és környéke legfrissebb értékelései

2021.07.20gyerekekkel
Gyenge
A királyi lakosztályt vettem ki, mivel szerettem volna, ha a család minél több időt tölt együtt. Mi csak 5 en voltunk, többen is elférnek benne (azt hiszem 7). A hűtőszekrény egy szállodai minibár volt, ami nekem se volt elég, hogy legalább a söreimet behűtsem az esti EB-meccsekre. Wifijel a 2...
2021.06.16a párjával
Kiváló
Gyönyörű környezetben, barátságos és hozzáértő személyzettel. Egyik legjobb hely a feltöltődésre. A szobák és a közös terek is tiszták. A kiszolgáló személyzet figyel a részletekre és a teraszon ülve az embernek az az érzése támadhat, hogy jó lenne megállítani az időt. :) Mi nagyon...
2021.05.28a párjával
Kiváló
Hangulatos étterem. A kiszolgálás gyors és kellően udvarias. A rendelet ételek finomak és bőséges adagok voltak. Ár érték arány kiváló. A mellékhelyiség tisztasága szembetűnő.

Lillafüredi szállások (10)

Lillafüred és környéke legnépszerűbb csomagjai

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - Legjobb ár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
40.464 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Lillafüred és környékén

Hunguest Hotel Palota LillafüredHunguest Hotel Palota, LillafüredCsomagok már 17.554 Ft/fő/éj ártól
Hotel Szeleta LillafüredHotel Szeleta, LillafüredCsomagok már 7.500 Ft/fő/éj ártól
La Contessa Kastélyhotel SzilvásváradLa Contessa Kastélyhotel, SzilvásváradCsomagok már 21.100 Ft/fő/éj ártól
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel MiskolctapolcaCalimbra Konferencia & Wellness Hotel, MiskolctapolcaCsomagok már 16.490 Ft/fő/éj ártól