Lillaberek Vendégház Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 39.

Lillaberek Vendégház Lillafüred a térképen

Lillaberek Vendégház Lillafüred értékelése:

5. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Lillaberek Vendégház Lillafüred képei

Szállások Lillafüred városában
Wellness csomagok Lillafüred városában

Lillaberek Vendégház Lillafüred vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Nagy körültekintéssel választottuk ezt az üdülőházat, és nem csalódtunk. Egy gyönyörűen felújított, tökéletesen tiszta, mindennel felszerelt házban tölthettünk el öt napot. A házigazdák kedvesek, rugalmasak, alkalmazkodók. A kert hatalmas, a gyerekekkel a bújócskázás egy új dimenzióját is kipróbálhattuk :) A ház elhelyezkedése tökéletes, minden program gyalogszerrel elérhető.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Ragyogo tisztaság, modern környezet. Az önellátáshoz minden adott: jol felszerelt konyha, grill sütö, kiépitett tüzrakohely,nagy kert mokussal. Közelben jol felszerelt játszotér.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A ház nagyon jó helyen van, szórakozási lehetőségekhez közel (játszótér, libegő, Lillafüred látnivalói), mégis csendes. Gyönyörű nagy kertje van, családos nyaraláshoz ideális hely. A ház jól felszerelt, tiszta, modern és kényelmes. Végül de nem utolsósorban a házigazda nagyon kedves és rugalmas, figyelmes, segítőkész. Külön köszönet még egyszer a babahintáért!

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen, gyönyörű ház, minden vadi új, minden van, ritkán várnak ilyen tisztasággal. Egy porszem sem volt sehol. Házigazda nagyon kedves. Még kutyát is fogadtak a patyolat szállásukon. Nagyon jó helyen van, rögtön a kalandpark és libegő mellett, lillafüred és mikolc rengeteg programot ajánl. visszatérünk még!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyedülállóan jó helyen van, hallani a patakcsobogást, percnyi sétára kitűnő kilátás van a hegyekre, ugyanilyen közel libegő, kalandpark,hatalmas játszótér is található. 5 perc séta alatt a Függő kertnél és a vízesésnél voltunk.

Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.22.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Erla Villa
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, privát mozival, 1 alkalommal szolárium használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aurora Hotel
Miskolctapolca
Akár 1 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 21.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.11. - 2021.08.31.

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Téli szünet (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX