Ózon Panzió Lillafüred

Ózon Panzió Lillafüred
Ózon Panzió LillafüredÓzon Panzió Lillafüred
Ózon Panzió LillafüredÓzon Panzió Lillafüred

Ózon Panzió Lillafüred bemutatkozása

Panziónk a Bükk hegység keleti részén, Lillafüreden, a Szent István cseppkőbarlanggal szemben található. Elhelyezkedése miatt pihenésre, kikapcsolódásra, sportolásra, mikroklímája miatt gyógykezelésre is kitűnő lehetőséget biztosít. Vendégeinket jó levegő, lenyűgöző táj és barátságos, családias kiszolgálás fogadja egész évben.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Ózon Panzió Lillafüred vélemények

Átlagos 2019. március 31.egyedül járt itt
A személyzet egyes tagjai nagyon kedvesek, szolgálatkészek, másokról ezt nem lehet elmondani. A reggeli / mert csak ez volt! ! / átlagos, bár bőséges. A panzió elhelyezkedése jó. Minden könnyen megközelíthető onnan / barlangok, libegő,kisvasút/.
Külön kérésre hozott az egyik kedves lány 1 hűtőt, bár az hozzá tartozott volna az árhoz. Egyébként kellemesen éreztük magunkat.
Kiváló 2018. június 22.gyerekekkel járt itt
A panzió a legjobb helyen van Lillafüreden. Mindenhez ( kisvasút, barlang, függőkert, csónakázó tó, libegő, kalandpark) pár perc kellemes séta. Csak ajánlani tudom gyerekes családoknak is a helyet. Személyzet kedves, segítőkész. Szép nagy udvar, jó levegő, tisztaság.....jó volt a városból pár napra ide menekülni :) .
Ózon Panzió Lillafüred - EgyébÓzon Panzió Lillafüred - Egyéb
Kiváló 2017. június 8.családjával járt itt
Remekül megközelíthető helyen van a panzió, a buszmegállótól talán 50 méterre, gépkocsival pedig több parkolási lehetőség van. Csodálatos a környezet, kiindulási pontja a sétáknak (Mária-út, libegő, kalandpark, Palotaszálló, Hámori-tó, stb. ), a Szt. István barlanggal szemben, ahova ingyenes belépőt is kaptunk.
Ózon Panzió Lillafüred - Külső képÓzon Panzió Lillafüred - Medence/kertÓzon Panzió Lillafüred - Medence/kert
Kiváló 2016. október 23.a párjával járt itt
Tökéletes elhelyezkedés, szinte a középpontban vagy Lillafüreden! A személyzet abszolút segítőkész és kedves, a szállás kitűnő az árnak magasan megfelelő! ! a reggeli ami az árban foglaltatott nekünk ízlett és kiadós volt! Innen szeretném üdvözölni a fekete cicát aki nagyon cuki volt, bár az éjszakai kalandjai után általában nappal aludt.
2016. február 6.családjával járt itt
Nagyon szép volt a táj, mert január vége felé több alkalommal is esett a hó, és a Hámori tó is befagyott, lehetett rajta csúszkálni is. A panzió személyzete nagyon szívélyes és segítőkész volt, több - sokkal drágább helyen is - példát vehetnének róluk az alkalmazottak. A reggeli változatos és bőséges volt mindkét alkalommal.
Átlagos 2016. január 7.gyerekekkel járt itt
Lillafüreden a Szent István barlanggal szemben található a szállás vagyis remek helyen ahonnan kényelmesen elérhető minden látnivaló. Saját parkolóval rendelkezik. A recepción kedvesek voltak bár sosem tudtam ki a panzió alkalmazottja, mert nem volt a személyzeten se egyenruha se egy kitűző, névtábla. Szerintem ez nem pénz kérdés.
Kiváló 2014. november 8.a párjával járt itt
Lillafüred természeti szépsége adott, kellemes napokat töltöttünk itt. Az Ózon Panzió minden tekintetben remek volt. Kedves, segítő személyzet, tiszta, rendezett, jól felszerelt szoba, a reggeli bőséges és kiváló. Az ár megfelelő, bár meg sem közelítette az érte nyújtott szolgáltatást. Csend, nyugalom, igazi pihenésre való hely. Egyszerűen tökéletes!
Kiváló 2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Ide érdemes mindenkinek ellátogatni! Központi helyen található, gyalogosan minden elérhető! Az ételek ízletesek,bőségesek voltak! A személyzet nagyon figyelmes, így minden kívánságunkat teljesítették! A gyerekeim nagyon élvezték a nagy udvart, a sok játékot, a játszóteret és persze a jakuzzit is. Jó kis élmény volt!