Református templom Lónya

Így is ismerheted: Nagylónyai református templom
városi Templom közül
Templom
Református templom Lónya
Református templom LónyaReformátus templom Lónya
Református templom LónyaReformátus templom Lónya

Református templom Lónya bemutatkozása

A 13. században épült templom falai téglából épültek, a 14-15. században átépítéseket végeztek rajta, azonban ezek nem voltak jelentősek, így a templom eredeti, középkori stílusjegyei megmaradtak. Az egyhajós, torony nélküli, egyenes szentélyzárodású templom alaprajza téglalap.

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - All inclusive
All inclusive
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Református templom Lónya vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 28.egyedül járt itt
Biztos van, akinek közel van, meg útba esik, nekem egy kicsit távol, és pl. reggel 5 előtt keltem Budapesten, hogy odaérjek kb. 10 óra után Lónyára. De megérte! Mi a fenét csinál az ember, ha nem jár ilyen helyekre szóval, minden perc és méter befektetés megtérül, ha meglátod ezt a templomot belülről!
Református templom Lónya - BelsőReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - BelsőReformátus templom Lónya - Külső képReformátus templom Lónya - BelsőReformátus templom Lónya - BelsőReformátus templom Lónya - BelsőReformátus templom Lónya - BelsőReformátus templom Lónya - BelsőReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - Külső képReformátus templom Lónya - Külső képReformátus templom Lónya - Külső képReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - EgyébReformátus templom Lónya - Külső kép