DEndre: Kifogástalan hely, csúcsélmény - Demetervin Mád

Demetervin Mád értékelése
8. helyezett a 14 mádi étterem közül

Kifogástalan hely, csúcsélmény

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26.
A Demetervin pincészet alapítója Demeter Ervin, működtetője Demeter Novák Endre.
A festői környezetben fekvő, építészetileg is emlékezetes pincészetnél hangulatos kóstolóteremben várják a bortúrázókat, előzetes bejelentkezés alapján.
A pincészet mindenese Demeter Endre jól kommunikál, érdekfeszítő minden mondata.
A pincészet minden egyes bora a helyén van, legyen szó a Délceg nevű, fiataloknak szánt borról, a szintén piacos Élvezetről a dűlőszelektált nagy Furmintokról vagy a még ma is kapható 2006-os száraz szamorodniról. S akkor nem szóltunk kiváló pezsgőről továbbá az édes szamorodniról és az aszúról, ami szintén párját ritkítja.
Ide eljutni nagy élmény, minden bortúrázónak kívánom, hogy legyen benne része. A pincészet több tétele kapható és kóstolható a Tokaj Borbarátnők Boltjában is.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

3909 Mád
Bercsényi u. 5.

Vélemények DEndre felhasználótól

2020. január 20.
2020. január 15., nem volt még fent, ma sincs még fent A Két lecsó egy egyedi hangulatú, parányi kis vendéglő Szegeden, mely a házias magyar konyhára, a megfizethető árakra és a nagy adagokra építi népszerűségét. A kiszolgálás kedves. Két tévé megy, mindkettő zavaró, főleg a hatalmasabb, melyen...

2020. január 16.
Az Ipolydamásdi Black Monkey söröző nem rí ki a vidéki egyszerű kocsmák közül semmilyen tekintetben. Kommersz olcsó, sörök, Varga borok és kommersz tömények. Riesenbrau sör, Aranyfácán, Kőbányai 220, Lövenbrau 270, Borsodi 320. Chips, Cappy, kóla, Fanta. Egy Riesenbrau sört kértem, a...

2020. január 16.
A Fúzió borbárt a legendás, 2005-ben elhunyt magyar bor-ász, Gál Tibor gyermekei üzemeltetik. Pazar a hangulata, kár megpróbálkozni a leírásával, látni kell. Mind a beltér, mind a terasz rendkívül megnyerő. A kiszolgálás kedves, a borválasztékot a saját borok teszik ki. Kínálnak hideg...