Nepomuki Szent János Mád

Nepomuki Szent János Mád
Nepomuki Szent János MádNepomuki Szent János Mád
Nepomuki Szent János MádNepomuki Szent János Mád

Nepomuki Szent János Mád bemutatkozása

Az 1778-as alkotást a Plébániaház előtti téren találhatjátok. Legutolsó felújítása 2010-ben történt. A talapzaton olvasható évszámok a szobor felújításának évei: 1890, 1948, 1958 és 1984.

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Nepomuki Szent János Mád vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1086 feltöltött kép
Érdekes 2023. november 15.a párjával járt itt
Úgy általában nincsenek rám különösebben nagy hatással a szentek szobrai, de valamiért Nepomukit kifejezetten szeretem. Még akkor is, ha gyakorta kicsit bumfordi a megformálása, hajdani vidéki mesterek alkották a szobrát. Na, de nem ám Mádon!
Nepomuki Szent János Mád - EgyébNepomuki Szent János Mád - EgyébNepomuki Szent János Mád - EgyébNepomuki Szent János Mád - EgyébNepomuki Szent János Mád - EgyébNepomuki Szent János Mád - Egyéb