Kentucky Fried Chicken Maglód

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kentucky Fried Chicken Maglód vélemények

Gyenge 2020. november 12., kollégákkal járt itt
Sajnos fél órája voltam ott és majd 4500ft-ért rendeltem a drive-ban. Nem kaptam meg 8db csirkeszárnyat. Nagyon mérges vagyok. Egy csomagban kaptam a 2 adagot és kimaradt belőle. Nem hiszem el, úgy hogy nem először jártam így!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2020. április 21. járt itt
Ezúttal egy redhagyó értékelést fogok írni egy étteremről, ahol még sosem jártam. A vírusjárvány miatt sokan-így a Kentucky éttermek is arra bíztatják a reménybeli vendégeiket, hogy maradjanak otthon, majd Ők házhoz szállítják a rendelést, még egy új ajánlatot is kitaláltak ezzel a szlogennel. Idáig a dolog rendben is lenne.
Szörnyű 2019. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Senkit ne tévesszen meg, hogy nemrég nyílt ez a KFC ezen a forgalmas helyen. Nem üti meg a gyorsétteremlánc szintjét. A kiszolgálás a megszokott unott hangulatban történik, de az igazi döbbenet akkor ér, amikor megkapod a rendelésedet.