T. Éva2
Országjáró - 39 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Fotói
4 fotó

T. Éva2 adatlapja

95Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Tésztakedvelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.08.17
Utoljára itt2021.09.22

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2019. április 19.gyerekekkel járt itt
Tavaly annyira meg voltunk a hellyel elégedve az állatkerti látogatás után, hogy idén is erre esett a választásunk, kétszer is. A kiszolgálás gyors és nagyon kedves, az ételek finomak és reális árban vannak. A környezet hangulatos, külön kiemelném a gyereksarkot, ahol nagyon jól érzik magukat a kicsik és van 2 asztal ahonnan a szülők kis ablakon keresztül figyelhetik, mit csinálnak a gyerekek.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Szörnyű 2019. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Senkit ne tévesszen meg, hogy nemrég nyílt ez a KFC ezen a forgalmas helyen. Nem üti meg a gyorsétteremlánc szintjét. A kiszolgálás a megszokott unott hangulatban történik, de az igazi döbbenet akkor ér, amikor megkapod a rendelésedet.
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Ár / érték arány
2018. június 28.egyedül járt itt
Számomra a hasonló kínai gyors éttermekhez képest jobb színvonalat nyújtott. Az ételek finomak voltak, gyors volt a kiszolgàlàs. Ebédidö körül jàrtam ott,mindig jött be új vendég. Az étel adaga megfelelö,szerencsesütit vettem hozzá. Van kikészített fém evöeszköz,de lehet müanyagot is elvenni. A kiszolgáló is kedves volt.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás