Aranyhíd Panzió Makó

6900 Makó, Szegedi u. 62.

Aranyhíd Panzió Makó a térképen

Aranyhíd Panzió Makó értékelése:

4. helyezett a 15 makói szállás közül
61. helyezett Dél Alföldön - 517 szállás közül

Aranyhíd Panzió Makó vélemények

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy házaspár működteti,de nem tudtunk olyat kérni amit ne teljesítettek volna. Előbb értünk le mint 14:00 óra,volt lehetőségünk kipakolni az autókból és a hűtőtáskából egyaránt. A tisztaság,a felszereltség,a mindenhez való hozzáállás teljesen rendben volt. A fürdőhöz kb. 15 percet kellett sétálni,de ezt tudtam amikor lefoglaltam.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Nagyon szép új, tiszta a panzió. Elég közel van a fürdőhöz a városhoz, a strandhoz. a személyzet nagyon közvetlen és kedves. Nagyon jó éreztük magunkat. Ha lehetőség lesz rá biztos visszatérünk! Az udvaron kialakított parkoló is tökéletesen megfelelt az elvárásainknak. Az ágy nagyon kényelmes. csendes környéken van kíválóan alkalmas pihenésre.

Grand Hotel Glorius
Makó
2018.07.01. - 2018.09.08.
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.22. - 2019.06.22.

Szállodák Makó környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához...
Kisteleki feltöltődés 2=3
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Fergeteges csobbanás (min. 2 éj)

MakóX