Aranyhíd Panzió Makó

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Őszi akciók >>  |  Nyaralás >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>
6900 Makó, Szegedi u. 62.

Aranyhíd Panzió Makó a térképen

Aranyhíd Panzió Makó értékelése:

2. helyezett a 14 makói szállás közül
51. helyezett Dél Alföldön - 499 szállás közül

Aranyhíd Panzió Makó vélemények

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy házaspár működteti,de nem tudtunk olyat kérni amit ne teljesítettek volna. Előbb értünk le mint 14:00 óra,volt lehetőségünk kipakolni az autókból és a hűtőtáskából egyaránt. A tisztaság,a felszereltség,a mindenhez való hozzáállás teljesen rendben volt. A fürdőhöz kb. 15 percet kellett sétálni,de ezt tudtam amikor lefoglaltam.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Nagyon szép új, tiszta a panzió. Elég közel van a fürdőhöz a városhoz, a strandhoz. a személyzet nagyon közvetlen és kedves. Nagyon jó éreztük magunkat. Ha lehetőség lesz rá biztos visszatérünk! Az udvaron kialakított parkoló is tökéletesen megfelelt az elvárásainknak. Az ágy nagyon kényelmes. csendes környéken van kíválóan alkalmas pihenésre.

Grand Hotel Glorius
Makó
Akár 1 éjszaka 10.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitnesz sziget használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolás, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.12.22.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.12. - 2017.09.10.

Szállodák Makó környékén
Hotel Corvus Aqua Orosháza
A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld...
Kutyajó pihenés (min. 2 éj)
Szuper akciós hétvége (min. 2 éj)
A nyár nem érhet véget - 12 éves korig ingyen! (min. 2 éj)

MakóX