Aranyhíd Panzió Makó

6900 Makó, Szegedi u. 62.

Aranyhíd Panzió Makó a térképen

Aranyhíd Panzió Makó értékelése:

3. helyezett a 15 makói szállás közül
53. helyezett Dél Alföldön - 506 szállás közül

Aranyhíd Panzió Makó vélemények

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy házaspár működteti,de nem tudtunk olyat kérni amit ne teljesítettek volna. Előbb értünk le mint 14:00 óra,volt lehetőségünk kipakolni az autókból és a hűtőtáskából egyaránt. A tisztaság,a felszereltség,a mindenhez való hozzáállás teljesen rendben volt. A fürdőhöz kb. 15 percet kellett sétálni,de ezt tudtam amikor lefoglaltam.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Nagyon szép új, tiszta a panzió. Elég közel van a fürdőhöz a városhoz, a strandhoz. a személyzet nagyon közvetlen és kedves. Nagyon jó éreztük magunkat. Ha lehetőség lesz rá biztos visszatérünk! Az udvaron kialakított parkoló is tökéletesen megfelelt az elvárásainknak. Az ágy nagyon kényelmes. csendes környéken van kíválóan alkalmas pihenésre.

Grand Hotel Glorius
Makó
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérehetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.29.
Illés Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.11.21. - 2018.04.26.

Szállodák Makón és környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Hotel Corvus Aqua Orosháza
A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Karácsonyi varázs az Alföld szívében (min. 2 éj)
Újévi wellness (min. 2 éj)
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

MakóX