Aranyhíd Panzió Makó

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
6900 Makó, Szegedi u. 62.

Aranyhíd Panzió Makó a térképen

Aranyhíd Panzió Makó értékelése:

3. helyezett a 15 makói szállás közül
57. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Aranyhíd Panzió Makó vélemények

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy házaspár működteti,de nem tudtunk olyat kérni amit ne teljesítettek volna. Előbb értünk le mint 14:00 óra,volt lehetőségünk kipakolni az autókból és a hűtőtáskából egyaránt. A tisztaság,a felszereltség,a mindenhez való hozzáállás teljesen rendben volt. A fürdőhöz kb. 15 percet kellett sétálni,de ezt tudtam amikor lefoglaltam.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Nagyon szép új, tiszta a panzió. Elég közel van a fürdőhöz a városhoz, a strandhoz. a személyzet nagyon közvetlen és kedves. Nagyon jó éreztük magunkat. Ha lehetőség lesz rá biztos visszatérünk! Az udvaron kialakított parkoló is tökéletesen megfelelt az elvárásainknak. Az ágy nagyon kényelmes. csendes környéken van kíválóan alkalmas pihenésre.

Grand Hotel Glorius
Makó
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.14.
Science Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, tereptúra kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.04. - 2018.04.29.

Szállodák Makón és környékén
Novotel Szeged Hotel Szeged
A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával...
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Téli éjszakák (min. 2 éj)
Téli varázs (min. 2 éj)

MakóX