Aranyhíd Panzió Makó

6900 Makó, Szegedi u. 62.

Aranyhíd Panzió Makó a térképen

Aranyhíd Panzió Makó értékelése:

2. helyezett a 15 makói szállás közül
55. helyezett Dél Alföldön - 503 szállás közül

Aranyhíd Panzió Makó vélemények

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy házaspár működteti,de nem tudtunk olyat kérni amit ne teljesítettek volna. Előbb értünk le mint 14:00 óra,volt lehetőségünk kipakolni az autókból és a hűtőtáskából egyaránt. A tisztaság,a felszereltség,a mindenhez való hozzáállás teljesen rendben volt. A fürdőhöz kb. 15 percet kellett sétálni,de ezt tudtam amikor lefoglaltam.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Nagyon szép új, tiszta a panzió. Elég közel van a fürdőhöz a városhoz, a strandhoz. a személyzet nagyon közvetlen és kedves. Nagyon jó éreztük magunkat. Ha lehetőség lesz rá biztos visszatérünk! Az udvaron kialakított parkoló is tökéletesen megfelelt az elvárásainknak. Az ágy nagyon kényelmes. csendes környéken van kíválóan alkalmas pihenésre.

Grand Hotel Glorius
Makó
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyógyfürdő és múzeum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2017.12.22.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, kerékpár használattal, lovaglással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.

Szállodák Makó környékén
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hotel Corvus Aqua Orosháza
A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld...
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Ünnepi varázslat (min. 2 éj)

MakóX