Makó

Makó
Makó - Makói Hagymatikum GyógyfürdőMakó - József Attila Városi Könyvtár és Múzeum
Makó - Espersit HázMakó

Makó bemutatása

Makó Csongrád megyében, a Maros jobb partján, a román és szerb határ közelében fekszik, Magyarország egyik délkeleti kapuja.
A város legfőbb vendégcsalogató eleme a termálvíz, amelynek jótékony hatását a Marosból származó gyógyiszap egészíti ki.
Tovább olvasom >>

Makó és környéke legfrissebb értékelései

2021.09.05a párjával
Egy nyári napon döntöttünk úgy a párommal, hogy elfogyasztunk egy menüt. Az ételadag bőséges volt, a gyümölcsleves különösen finom. A probléma a rántott húsnál és a sült krumplinál jelentkezett, mégpedig az olaj minősége, amit szerintem rég ki kellet volna cserélni, így nem érződött volna a...
2021.08.25kollégákkal
Kirándulás kapcsán kerültem a szállodába, habár sok jót hallottam róla. A szálloda wellness részlege kicsi, habár pótolja a mellette lévő fürdő. A reggeli finom volt, de a vacsorával nem voltam megelégedve. 4 *-os szállodától többet vártam, bővebb választékkal.
2021.07.03a párjával
Szörnyű
A járványhelyzet feloldása után másfél hónappal férjemmel első makói tartózkodásunk során egy vacsora elfogyasztásához vettük igénybe a étterem "teraszát", mivel az értékelésekben csak jókat írtak róla. Az első ami feltűnt, hogy a kihelyezett fotelek között volt olyan, amely madárürülékkel...

Makó és környéke legnépszerűbb szállásai

Grand Hotel Glorius Makó - Napi ár félpanzióval
Aqua Hotel Kistelek
59.900 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Makó és környékén

Grand Hotel Glorius MakóGrand Hotel Glorius, MakóCsomagok már 16.400 Ft/fő/éj ártól
Elixír Medical Wellness Hotel MórahalomElixír Medical Wellness Hotel, MórahalomCsomagok már 15.000 Ft/fő/éj ártól
Colosseum Wellness Hotel MórahalomColosseum Wellness Hotel, MórahalomCsomagok már 14.900 Ft/fő/éj ártól