Mesteri:)

Mester Cukrászda, Kávézó & Étterem MarcaliMester Cukrászda, Kávézó & Étterem Marcali a térképen

Kiváló 2017. decemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2017. december 17.
Helyi ismerősünk ajánlotta az éttermet, elmondása szerint fiatalos, modern, de nagyon jó! Egyetértünk! A kiszolgálás udvarias, egész gyors, van menü, online étlap. Barátságos, modern környezet, "menő" étlap a helyszínen (fadeszkás, lapozós). Bőséges kínálat, egyértelmű trendek. A leves finom, tányér méretét (mélységét!) a képen látjátok. Menü kifogástalan, a rendelt fogások finomak, bőségesek. Kávé szintén rendben. Egy dologra figyelnék az üzemeltető helyében, hogy elérjem a max.pontot: a mosdó tiszta, de a szag! Vagy cseréljünk felmosóvizet, vagy javítsunk a szellőzésen, vagy takarítsunk nagyon illatosan. Semmi más negatívum nem volt, ezen pedig kis odafigyeléssel lehet javítani! Szerettük az éttermet!
Mester Cukrászda, Kávézó & Étterem Marcali - Étel/italMester Cukrászda, Kávézó & Étterem Marcali - Étel/italMester Cukrászda, Kávézó & Étterem Marcali - Étel/italMester Cukrászda, Kávézó & Étterem Marcali - Egyéb

Mester Cukrászda, Kávézó & Étterem további értékelései

2023.09.25a párjával
Gyerekkoromban még nem jártam itt,pedig sokat voltunk Marcaliban. Erre csak az idén került sor a tavasz folyamán,ha jól emlékszem,május környékén. Mindennel meg vagyok elégedve.
2022.11.08
Szenzációs a cukrászda. Régen láttam ilyen jót. Aki Marcaliban jár és kihagyja, olyan, mintha Párizsban kihagyná az Eiffel tornyot: nem bűn, több! Hiba.
2018.07.01gyerekekkel
Átutazóban álltunk meg ebédelni. Semmit nem tudtunk az étteremről, de pillanatok alatt megnyerte a tetszésünket a kedves, udvarias kiszolgálás.Menüt ettünk, ami tökéles volt /mind az íz, mind az adag tekintetében/ de a grill tányéros zöldségnyárssal,amit az unokánk rendelt, olyan finom volt és...
Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat