Menü

PletyCaféSec Club Étterem & Pizzéria MáriakálnokPletyCaféSec Club Étterem & Pizzéria Máriakálnok a térképen

Kiváló 2023. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. március 21.
Éppen dél körül járt az idő mire bejártuk a községet, így benéztünk ebédelni. Március 15.-e volt és a felszolgáló hölgy kérdezte, hogy menüt kérünk-e. Nyírségi gombócleves volt és rántott szelet hasábbal volt még egy másik második is, de mi ezt kértük. Hamar kaptuk az italokat és az ételeket is, pedig több elviteles rendelés is volt. Ezt a levest nem ismertük, de nagyon finom volt. A 2. fogással is elégedettek voltunk, így én még egy kávét kértem. Ritka hely ahol vizet is adnak hozzá, pedig így az igazi! Jó volt az ebéd, csak egy kicsit lehetett volna a helyiség melegebb.
Ár / érték arány:Kiváló
PletyCaféSec Club Étterem & Pizzéria Máriakálnok - EgyébPletyCaféSec Club Étterem & Pizzéria Máriakálnok - EgyébPletyCaféSec Club Étterem & Pizzéria Máriakálnok - EgyébPletyCaféSec Club Étterem & Pizzéria Máriakálnok - EgyébPletyCaféSec Club Étterem & Pizzéria Máriakálnok - EgyébPletyCaféSec Club Étterem & Pizzéria Máriakálnok - EgyébPletyCaféSec Club Étterem & Pizzéria Máriakálnok - Egyéb
Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel