Für Elise Martonvásár

2021.12.20-ig
Hotel Bellevue Esztergom
76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Für Elise Martonvásár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 17.barátokkal járt itt
A Für Elise cukrászda-kávéházba harmadszor voltam a minap, eddig még nem sikerült az élményt rögzíteni. Amikor először voltam itt két éve, akkor egy, az Etyeki Sörmanufaktúra által palackozott sört kértem elvitelre, másodszor, idén, ha emlékezetem nem csal, kávéztam, most bort ittunk, habzót és egy sauvignon blanct valamint egy sütit kértünk (finom volt).
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Für Elise Martonvásár - Étel/italFür Elise Martonvásár - BelsőFür Elise Martonvásár - BelsőFür Elise Martonvásár - Étel/italFür Elise Martonvásár - EgyébFür Elise Martonvásár - Étel/ital
Még több kép (3 db) >>